Nastavte feed z Mergada pro Google Ads DSA pomocí našeho obrazového průvodce

Usnadněte si nastavení dynamických reklam ve vyhledávání na Googlu. Máme pro vás návod, jak si vše jednoduše nastavit v Google Ads i Mergadu. Pojďte si ukázat, jak máte postupovat.

Nahrávejte data do Google Ads automatizovaně

Pomocí Mergada si dokážete nastavit feed pro automatizované nahrávání dat přímo do Google Ads. V prvé řadě je potřeba, abyste si vytvořili nový feed, který bude mít na výstupu formát pro Google Ads DSA.

Samotné nastavení v Ads musíte provést nadvakrát

1. Nejdříve si musíte uložit feed z Mergada – stačí kliknout na odkaz pro zobrazení výstupní URL a feed se stáhne do vašeho počítače.

2. Stažený feed si do Google Ads přidáte tímto způsobem:

3. Jakmile feed přidáte, v Ads se vám zpřístupní tzv. časový rozvrh, jehož pomocí budete moct plánovat intervaly nahrávání dat ze zadané URL adresy. Tímto způsobem docílíte, že budou data z Mergada proudit do Google Ads automaticky.

4. Časový rozvrh pro pravidelné nahrávání feedu z Mergado vytvoříte následovně:

A to je vše. Úspěšným provedením tohoto nastavení zautomatizujete výměnu dat mezi Mergadem a Google Ads a získáte tak čas na další práci. Nevykonávejte jednotlivé úkony v inzerci zboží ručně – používejte Mergado. Že ještě nevíte, co umí? Přihlaste se na naše bezplatné školení a odstartujte éru automatizované správy vašich datových feedů.

 

Mohlo by vás zajímat:

Oslovte více zákazníků pomocí Google Ads

Google Ads je služba společnosti Google, v níž za pomoci zadání důležitých klíčových slov poskytnete větší význam vašemu webu ve vyhledávání Google. Nejenže tak přilákáte více zákazníků, s Google Ads zaujmete také správné publikum, které může být z vašeho okolí, ale i jakéhokoliv koutu světa.

30.11.2018
Obrázkový návod jak nastavit feed z  Mergada pro dynamický remarketing v AdWords

Přinášíme Vám obrázkový návod, jak si nastavit feed z Mergada pro dynamický remarketing v nové verzi Google AdWords.

 

23.11.2017

Přidat komentář