Víte první aneb novinky z Mergada

Článek zveřejněn 13. 07. 2017
| 2 minuty čtení

Nový formát XML feedu, módní Spartoo

Mergado nově podporuje i formát pro módní marketplace, která funguje ve 20 zemích světa. Není třeba tohle trh, který ještě letos vyzkoušet? Více o Spartoo se již brzy dozvíte u nás na blogu. 

Seskupení notifikací do jedné

Opakující se notifikace prostě rozčilují, to chápeme. Pořád je proklikávat a kontrolovat, o co přesně šlo. Nově jsme zařídili, aby se stejné notifikace seskupovali a uvádíme u nich jen nejnovější datum vzniku dané události.

Nový design aplikace Keychain

Aplikace Keychain umožňuje propojení se zbožovými srovnávači. Od včerejška má také nový dlaždicový vzhled. U vývojářů se šeptá, že brzy bude mít svou dlaždici i Sklik a Google Adwords, takže se můžete těšit. 

Vyhledávání změn ve feedu podle data 

Chcete se podívat, kdy jste naposledy měnili pravidla u svého e‑shopu? Nebo jaké změny jste prováděli před dvěma měsíci, když od té doby vidíte pokles inzerce? Nově si na kartě Historie můžete vyfiltrovat konkrétní období a zobrazit si změny, které byly v tu dobu v Mergadu provedeny. Výběr potom pro snazší procházení nebo úpravy můžete exportovat do CSV souboru. 

Úprava exportu do CSV pro Google

V posledních novinkách jsme psali o exportu pro Google Adwords. Na základě vašich doporučení jsme ho upravili tak, aby ho bylo možné rovnou napojit do Googlu, vyzkoušejte ho tedy teď!

Novinky v Mergado Store

Pár novinek se urodilo i v Mergado Store. Přibylo hodnocení aplikací, kdy můžete hvězdičkami ocenit aplikaci kterou používáte. Možnost hodnocení vám připomeneme notifikací po 21 dnech používání aplikace. 

Kromě zlatých hvězd můžete aplikace ve Store i filtrovat. To začíná být vzhledem k jejich rychle rostoucímu počtu docela užitečné. Snadno si tak vyhledáte třeba aplikace dostupné pro Heureka feed nebo feed pro Facebook. 

Vedle těchto novinek jsme upravili také slovenské překlady v aplikaci a opravili pár chyb spojených s duplicitními elementy nebo validací e‑mailu při přidávání oprávnění. 

Doufám, že vám změny pomůžou ke snazší správě inzerce! Máte další tipy, jak Mergado posunout dál? Dejte nám vědět!

Napsal / Kateřina Šmajzrová / 13. 07. 2017

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.