Je za námi Reshoper 2020, nejsilnější česká konference ve hře

Článek zveřejněn 05.02.2020

Pražské Letňany se na konci ledna proměnily na jedno velké e-commerce mraveniště. Konference Reshoper 2020 zaplnila 30. ledna prostory výstaviště stánky, přednáškami a e-shopaři zvučných i nových jmen. A Mergado na ní nemohlo chybět. Jste zvědaví, jak vypadal třetí ročník největší e-commerce události v Česku?

Reshoper zaostřil na strategický rozvoj e-shopů

Už od brzkého rána to na veletrhu naplno žilo. Návštěvníci Reshoperu si přišli vybrat nejen z nabitého programu workshopů, ale i ze široké nabídky stánků vystavovatelů. Značky zaměřené na export, webdesign, e-shopová řešení, expedici, grafiku a marketingové služby kromě klasických konzultací nabízely minikonference či bezplatnou poradenskou zónu.

Program konference se skládal z osmi přednášek. Jeho hlavním tématem byl strategický rozvoj e-shopů a vize na rok 2020. Účastníci zde získali mnoho inspirace jak na perspektivní a promyšlený rozvoj podnikání v online prostoru. O celodenní příjemnou atmosféru se postaralo také prostředí přizpůsobené networkingu a speciální soukromná část pro vystavovatele.

 

Mergado na Reshoperu 2020 zasvítilo

Naše výprava dorazila tento rok na akci s novým, nepřehlédnutelným designem stánku. V jeho prostorách jsme po celý den nabízeli poradenství ohledně fungování Mergada. Probíhaly i konzultace s týmy appek Bidding Fox a Feed Image Editor. Kromě toho jsme také upořádali minikonferenci na téma Automatizace v e-commerce.

Naživo jsme s vámi probrali množství podnětů a vzájemně nabrali inspiraci pro budoucí vývoj celého nástroje i některých appek. Opět jsme stihli vyzpovídat několik osobností z e-commerce světa. Rozhovory brzo zveřejníme na MergadoTV.

 

Reshoper 2020 i potřetí přinesl nálož toho nejlepšího z e-shopářského světa. Společně jsme rozvinuli naše znalosti, navázali kontakty a upevnili vztahy. První velká online marketingová akce letoška je za námi. Už teď se na vás těšíme na slovenském MeetUpu v Bratislavě a edici MergadoFestu.

 

Mohlo by vás zajímat:

MergadoFest letos přijde i v zimě

Rozhodli jsme se, že tento rok neuspořádáme pouze jeden MergadoFest. K hlavní události probíhající pravidelně na podzim v březnu přidáme i její zimní edici. První Winter MergadoFest se bude 19. března v Brně věnovat tématu Expanze do zahraničí.

22.01.2020
Just Bidding #6  Jak na strategie a konkurenci?

Nový díl naší biddingové rubriky se opět hlásí o pozornost. Tentokrát nám Jirka Guňka z Bidding Foxu prozradí více o možnostech strategií a poradí i v případě měření konverzí na Zboží.cz či Heurece. Zajímá vás téma Google Analytics a hledáte tipy na práci s daty? Sledujte šestý Just Bidding a dozvíte se jak je zkrotit.

28.01.2020

Přidat komentář