eMAG

Co je eMAG

eMAG je největší marketplace v Rumunsku, který nabízí produkty z kategorií elektronika, kosmetika, sportovní vybavení, knihy, muzika, filmy, dům a zahrada a mnoha dalších. V loňském roce ve spolupráci s rumunským řetězcem supermarketů rozjel vlastní online supermarket. eMAG aktuálně vykazuje meziroční růst o 50 %.

Kromě opanování domácí pozice eMAG v minulých letech úspěšně vkročil na bulharský a maďarský trh. Před několika týdny své služby rozšířil i do Polska, když se spojil s jedním z největších zdejších e-shopů Agito.

Jak vám s inzercí na eMAGu pomůže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně eMAGu.

  • Mergado nabízí kompletní podporu eMAG formátu. 
  • Pro doménu nabízíme Audit feedu a našeptáváme automaticky strom kategorií
  • Používáte či pro inzerci na eMAG chcete používat některé e-shopové platformy? Propojte je pohodlně s Mergadem pomocí bezplatného modulu Mergado Pack
  • Obrázky, které jsou na eMAGu stěžejní, hromadně upravíte v appce Feed Image Editor.

 

 

Jak inzerovat na eMAGu?

Jakýkoliv obchodník.

Zdrojem dat jsou tradiční importy XML a CSV.

Soubory musí být uloženy na URL adrese.

Odborné články o eMAGu:

Inzerujte na eMAGu

Zahraniční expanze je v současné e-commerci jedním z nejvíce propíraných témat. Berete vstup na další trhy také vážně? Poznejte eMAGnejvětší rumunské marketplace, jehož pomocí dokážete oslovit i bulharské, maďarské a polské zákazníky.

04.03.2020