Inzerujte na eMAGu

Článek zveřejněn 04.03.2020

Zahraniční expanze je v současné e-commerci jedním z nejvíce propíraných témat. Berete vstup na další trhy také vážně? Poznejte eMAGnejvětší rumunské marketplace, jehož pomocí dokážete oslovit i bulharské, maďarské a polské zákazníky.

 

eMAG – největší marketplace v Rumunsku

eMAG začal jako e-shop nabízející počítače a kancelářské zboží. V průběhu své existence do nabídky postupně přidal produkty z kategorií elektronika, kosmetika, sportovní vybavení, knihy, muzika, filmy, dům a zahrada a mnoha dalších. V loňském roce v Rumunsku ve spolupráci s místním řetězcem supermarketů rozjel vlastní online supermarket, který nabízí jídlo, kosmetiku a domácí potřeby. S 44 miliony návštěv za měsíc eMAG aktuálně vykazuje meziroční růst o 50 %.

Náhled webu eMAG. Zdroj: emag.ro

S eMAGem budete prodávat i v Bulharsku, Maďarsku a Polsku

Kromě opanování domácí pozice eMAG v minulých letech úspěšně vkročil na bulharský a maďarský trh. K jeho službám tak získalo přístup 36 milionů zákazníků onlinu. Před několika týdny své služby rozšířil i do Polska, když se spojil s jedním z největších zdejších e-shopů Agito. Díky tomu oslovíte okruh dalších více než 23 milionů nakupujících.

 

Výhoda International Marketplace Network

V září 2019 se eMAG spojil s německým Real.de, francouzským Cdiscount a italkým ePrice, aby spustili projekt International Marketplace Network. Tato iniciativa funguje coby maloobchodní online platforma, která podporuje přeshraniční elektronický obchod. IMN umožňuje přístup na všechna připojená tržiště.
Tato síť nabízí přístup k více než 230 milionům evropských zákazníků prostřednictvím přibližně 30 000 aktivních prodejců na trhu. Registrací v IMN získáte přístup na všechna připojená tržiště.

Princip International Marketplace Network. Zdroj: ecommercenews.eu/international-marketplace-network-opens-for-all-retailers/

Použijte Mergado

Pracujte na nastavování inzerce pro domácí i zahraniční platformy z jednoho místa. V Mergadu si vytvoříte přehledné prostředí, ze kterého budete efektivně řídit fungování vašich e-shopů. Formát pro eMAG nově podporujeme také. Stačí, když si upravíte feed podle jeho specifikace.

Povinné elementy specifikace feedu pro tržiště eMAG.

Přestaňte o zahraniční expanzi jen přemýšlet a realizujte ji. Pokud zvolíte ty správné reklamní kanály a nástroje pro inzerci, zvýšíte tím pravděpodobnost úspěšného vstupu na evropské trhy. Pro zisk dalších důležitých informací vám doporučujeme navštívit Winter MergadoFest, který si expanzi e-shopů za hranice bere jako hlavní téma. Jako inspiraci vám také nabízíme cyklus S Mergadem do zahraničí.

 

Mohlo by vás zajímat:

Logistika, ekologie a vše ostatní o polské e-commerce v roce 2019

V Polsku je více než 27,5 milionu uživatelů internetu. 62 % z nich nakupuje online. Jakým způsobem Poláci nakupují online? A s čím vám letos v Polsku pomůže Mergado? Tyto informace najdete v tomto článku.

09.01.2020
Navštívili jsme E-commerce Expo Krakov

To, že Mergado umí polsky, už není žádnou novinkou. Minulý týden jsme se navíc vydali do Krakova na E-commerce Expo, kterého jsme se jako návštěvníci zúčastnili poprvé. Jaké poznatky jsme si odnesli? Přečtěte si náš malý report.

24.04.2019
Případová studie: Vstup obchodu Footshop na rumunský trh pomocí Mergada

Pražská marketingová agentura Unikum spravuje v Mergadu účty e-shopu se značkovou obuví Footshop. Jaká je jejich strategie při obsazování nového trhu a jak jim v tom pomáhá Mergado?

27.02.2019

Komentáře

Pěkný článek. Osobně jsem na eMAG slyšel velmi silné reference. Tak o něm asi ještě uslyšíme.

Ostatně, zdali pak o něm padne řeč na školení expanze do zahraničí?

:-)

Michal Janík (admin)/Pátek, 13. Březen 2020 - 9:11

Přidat komentář