Kelkoo

Co je Kelkoo

Kelkoo je jeden z nejstarších srovnávačů zboží v Evropě. V roce 1999 začal své služby nabízet anglickému trhu. V současnosti přiblížuje zboží e-shopů nakupujícím v 41 zemích světa.

V roce 2017 se Kelkoo stalo prvním prémiovým CSS partnerem Google. Kelkoo Group tak zajišťuje, že 100 % obchodníkova příhozu v Google Nákupech vstoupí do aukce, Google Nákupy si z každého přihození odebírají cca 20 % marži.

 

 

Kde můžete s Kelkoo inzerovat?

Kelkoo Group působí ve 41 zemích světa. Nedávno expandovalo do 15 nových zemí.

Jak inzerovat na Kelkoo?

Jakýkoliv obchodník, jehož e-shop nabízí vhodné zboží. Kromě základních inzertních služeb Kelkoo nabízí i specifické průvodce. S jejich pomocí se nakupující zorientuje v nabídkách více než 12 milionů produktů a odfiltruje tím všechny výsledky, které neodpovídají jeho vyhledávání.

Zdrojem dat jsou tradiční importy XML.

Soubory musí být uloženy na URL adrese.

 

Jak vám s inzercí na Kelkoo pomůže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně Kelkoo.

  • Mergado nabízí kompetní podporu všech formátů Kelkoo Group. 
  • Nabízíme audit feedu pro všechny formáty Kelkoo.
  • Běží Váš eshop na některé open-source e-shopové platformě? Propojte si ho pohodlně s Mergadem pomocí Mergado Packu. Modul vám také umožní nasadit Kelkoo Pixel.
  • Obrázky, které jsou na zbožácích stěžejní, hromadně upravíte v appce Feed Image Editor.

 

Get a 30-day free trial

 

Mergado Pack a Kelkoo

 

 

Logo Mergado Kelkoo XML

Pomocí modulu Mergado Pack vygenerujete produktový feed z vašeho e-shopu ve specifikaci Mergado XML. Tento feed následně převedete pomocí nástroje Mergado na formát Kelkoo XML, který použijete pro nahrání vašeho produktového katalogu na srovnávač Kelkoo. Přegenerování XML feedů nastavíte v různých časech, tak aby zůstaly vždy aktuální a reflektovaly změny ve vaší produktové nabídce. Mergado Pack si poradí i s velkým počtem produktů v řádech tisíců pomocí funkce postupného generování. Nemusíte se tak bát nahrát celou vaši produktovou řadu na Kelkoo.

 

 

Logo Kelkoo Sales Tracking

Mergado Pack podporuje implementaci Kelkoo Sales Tracking pixelu jednodušše přímo do vašeho e-shopu. Prostřednictvím služby piXel zjistí Kelkoo, jaké akce zákazník na vašem webu provádí a poté přizpůsobí výpis produktů na jejich stránkách dle preferencí zákazníků – například podle oblíbených barev, značek, cen a podobně. Srovnávač přednostně zobrazuje nabídku obchodů, se kterými mají zákazníci již zkušenosti a tím vám pomáhá se zvýšení prodejů.

Kelkoo Sales Tracking pixel aktivujete jednoduše vyplněním vašeho Kelkoo API klíče a povolením funkce v administraci Mergado Pack modulu.

 

Vyberte platformu vašeho eshopu a vyzkoušejte Mergado Pack:⬇

 

Čtěte o Kelkoo na našem blogu:

Dostaňte se na globální trh s vyhledávačem Kelkoo Group

Zvažujete inzerci na Kelkoo Group? Evropský průkopník mezi srovnávači zboží přiblíží sortiment e-shopu nakupujícím v 26 zemích světa. Exportujte na něj obchod - zjednodušíte proces nákupu pro koncového zákazníka v Česku, nebo proniknete rovnou na několik trhů zároveň. Zjistěte, co všechno potřebujete ke startu na Kelkoo Group.

21.07.2020
Nová verze Mergada přináší nové formáty a další novinky

Na konci května proběhl další release Mergada. V jeho rámci jsme představili několik novinek a oprav. V dnešním článku si je popíšeme, abyste se v nich lépe zorientovali.

04.06.2019
Kelkoo a pan Mergado

Už se vám dostal do rukou materiál, ve kterém reklamní systém Kelkoo oznamuje vstup na český trh? Tak to je nejlepší čas si ho podrobněji představit.

26.08.2015