Nová verze Mergada přináší nové formáty a další novinky

Článek zveřejněn 04.06.2019

Na konci května proběhl další release Mergada. V jeho rámci jsme představili několik novinek a oprav. V dnešním článku si je popíšeme, abyste se v nich lépe zorientovali.

Pomohou vám větší i menší vylepšení

  • Na stránce s přehledem exportů a v postranním modrém panelu jsme vylepšili algoritmus pro vyhledávání v e-shopech/exportech.
  • Při vytváření custom formátu nyní dokážete přímo nastavit, zda je váš vstupní soubor v XML či CSV formátu (při použití custom formátu na výstupu pak tento typ souboru specifikuje formát výstupního souboru).
  • Nově půjde do Mergada dostat i CSV soubory, se kterými jsme doteď měli problémy (Mergado zesílilo podporu specifikace založené na dokumentu RFC 4180).
  • Na nové stránce Produkty jsme rozšířili seznam formátů, u kterých na záložce Obrázky umíme vyhledat a zobrazit doplňkové obrázky.
Náhled záložky Obrázky na stránce Produkty.

Využijte kompletní formát pro Shoptet a lokální varianty pro Kelkoo

Shoptet Kompletní – na základě zájmu uživatelů jsme vytvořili formát pro import produktových dat do Shoptetu (aktuálně můžete využít varianty pro ČR a Slovensko)

Kelkoo – formát pro Kelkoo získal další varianty – Portugalsko, Švýcarsko

Další novinky a opravy

  • Pro audit XML jsme aktualizovali seznam podporovaných slovenských dopravců.
  • Zlepšili jsme detekci nevalidních klíčů pro Zboží.cz API.
  • Umíme vyřešit situaci, kdy se nám při scrapování informací e-shopu z Heureka.cz nepodařilo získat sortiment report, protože e-shop má jiný název než v okamžiku vytvoření spojení v Keychainu.
  • U políčka pro vytvoření nových elementů jsme pro formát Zboží.cz doplnili chybějící elementy:

FREE_GIFT_TEXT, FREE_ACCESSORIES_TEXT, VOUCHER_TEXT

 

Sledujte novinky z releasů Mergada. Pomohou vám opravit chyby a naplno využít Mergado a jeho aplikace. O všech aktualizacích a nových verzích se přehledně dozvíte v tomto vlákně našeho diskuzního fóra.

 

Mohlo by vás zajímat:

S novým Mergado modulem propojíte e-shopy z OpenCart

Po modulech pro platformy PrestaShop, Magento a WooCommerce (Wordpress) vítáme do rodiny Mergado Marketing Packů modul pro systém OpenCart. Díky němu dokážete propojit Mergado s tímto oblíbeným e-shopovým řešením, které nabízí rozsáhlé možnosti dalšího nastavení.

11.04.2019
Novinky v Mergadu zrychlují správu inzerce

Náš vývojový tým připravil další várku úprav a změn, které zrychlují procesy Mergada a vylepšují některé z aplikací. Podívejte se, jaké novinky v Mergadu vám usnadní správu vaší inzerce.

09.04.2019

Komentáře

Dobrá práce Dev týme!

Za release i nové funkce moc děkuji.

Michal Janík (admin)/Úterý, 4. Červen 2019 - 16:01

Přidat komentář