Zářijové e-commerce akce, na kterých nesmíte chybět

Léto se blíží ke konci a my se naplno připravujeme na všechny zářijové akce. Jedna je dokonce z naší dílny. Víte, kde se s námi můžete vidět?

Léto se blíží ke konci a my se naplno připravujeme na všechny zářijové akce. Jedna je dokonce z naší dílny. Víte, kde se s námi můžete vidět?

ShopCamp v Praze

Už tradičně se v září v Praze koná konference ShopCamp. A Mergado na ní nesmí chybět. Najdete nás na našem stánku, kde vám budeme k dispozici na konzultaci nebo na přátelský pokec.

Účastníci konference se mohou těšit na dva přednáškové sály a množství workshopů. Dva z nich si připravili i náš konzultant Luděk a šéf vývoje Pavel. Pokud vás zajímá bidding, určitě se přihlaste na workshop od Jirky z Bidding Fox. Na všechny workshopy se přihlásíte zde.

Heureka Roadshow na Slovensku

Agentura ui42 organizuje 18. září v Bratislavě workshop MasterGate Academy, který patří pod projekt MasterGate. Akce se zúčastní i Heureka se svojí Heureka Roadshow. Náš konzultant Luděk bude na akci přednášet o expanzi do zahraničí za pomoci Mergada. Program zakončí panelová diskuze, ve keré se střetnou dva biddovací nástroje. Za Bidding Fox bude diskutovat Jirka Guňka a za Magic Script Tomáš Brunovský.

MergadoFest z naší dílny

My pro vás připravujeme druhý ročník MergadoFestu, který se uskuteční 20. září v Brně. Hlavním tématem je expanze do zahraničí, ale v programu najdete i workshopy o biddingu, Google Data Studiu nebo se dozvíte, jak si uživatelsky otestovat svůj e‑shop.

Září bude na akce opravdu bohaté. Doufáme, že se s vámi na některé z nich uvidíme. Do té doby – pokud budete potřebovat poradit či se nás na cokoliv zeptat, napište nám na podporu nebo do fóra.

Natália Saganová

Natálka v Mergadu začínala jako copywriterka, a proto na blogu narazíte i na její články. Teď ji nejčastěji uvidíte před hledáčkem kamery nebo jako hlavní organizátorku každoročního MergadoFestu. Šéfka copy týmu nepohrdne dobrým jídlem a ráda cestuje, nejlépe obojí dohromady. Je milovnice jógy, dobré knihy a tance.