Zdokonalte výsledky biddingu s novými vylepšeními Bidding Foxu

Lišák za posledních pár týdnů získal několik důležitých vlastností. Svá nastavení obohatil o možnosti jako je ruční biddování, cílení strategií na konkrétní pozice či automatické zapnutí a vypnutí strategií. Pojďme se podívat, jak vám lišácké novinky pomůžou.

Biddujte i ručně

Občas se stane, že je třeba rychle a flexibilně nabiddovat produkty. Nastavení přes Heureku nebo vytvoření nového výběru produktů a nastavení jeho strategie může nějakou chvíli trvat. Bidding Fox teď tohle umí sám, takže rovnou z něj můžete ručně nastavit biddování samostatných produktů či vybraných filtrů. Při nastavování jednotlivých produktů nebo jejich výběru ani nemusíte ukládat každý zvlášť. Můžete využít možnost hromadného uložení, kterou najdete na konci každé stránky. A jestli pro daný výběr není dostatečné maximální CPC, můžete odsud nastavit nové.

Mergado tip

Pokud feed rozšíříte o nové produkty, do filtrů nepřibudou automaticky. Nastavení bude stále platit jen na ty, které jste už vyfiltrovali.

Nastavení ručního biddingu.

Zacilte na správné pozice

Používání cílení na TOP pozice nebo strategie Drž se dole jsou minulost. Všem inzerentům jde zejména o první čtyři pozice v biddingu. Vy si teď můžete vybrat, o kterou se vaše produkty poperou. A můžete vybírat více než jednu, Lišák zvládne i kombinace.

Cílení strategie.

Snižte CPC, kdykoliv se vám zachce

Nově si u strategií můžete nastavit, jestli chcete snižovat CPC. V praxi to znamená, že Bidding Fox produktům, které dosáhnou nastaveného cíle, postupně sníží CPC až do té doby, než produkt pozici neopustí.

Nastavení snižování CPC.

Mějte lepší přehled s upraveným widgetem

Upravený widget Bidding Foxu nyní obsahuje praktičtější informace o inzerci. Můžete zde vidět průměrné CPC všech produktů a jejich průměrnou pozici, množství vstupních produktů (kolik je spárovaných a kolik z nich má adekvátní nastavení) a informace o diagnostice produktů (zde najdete problémy, varování a doporučení ke změnám v nastavení).

Nový widget.

Zapínejte a vypínejte bidding automaticky

Jednou z nových funkcí Bidding Foxu je to, že si můžete nachystat strategii dopředu. Lišák totiž umí automaticky spustit a vypnout strategie. Díky možnosti Automatické zapnutí/vypnutí nastavíte den, hodinu a minutu, kdy se má strategie spustit a vypnout s přesností na 15 minut.

Mergado tip

Počítejte s jistým zpožděním. Časové nastavení se vždy projeví až po stažení feedu Heurekou či na čase, kdy je feed přegenerovaný. To může mít za vliv fakt, že se čas může oproti vašemu nastavení lišit. Tým Bidding Foxu radí, že jestli je pro vás přesné načasování důležité, nastavte čas spuštění/vypnutí o 2 hodiny dřív.

Příklad:

23. 11. Black Friday: spuštění strategie 22. 11. 22:00, ukončení 23. 11. 22:00

Nastavení automatického zapnutí a vypnutí strategie v Bidding Foxu.

Nastavujte párování z Google Analytics

Měli jste někdy potíže s párováním dat z Google Analytics? Podstránka Nastavení nově obsahuje několik možností pro nastavení tohoto párování. Pomůže vám odstraňovat část URL, která je za znakem #, odstraňovat UTM parametry, nebo části URL nahrazovat regulárními výrazy.

Nastavení párování dat z Google Analytics.

Napadá vás, o jaké šikovné vlastnosti by šel Bidding Fox obohatit? Napište nám na fóru.

Bidding Fox

Chcete být na Heurece vidět a přitom mít rozpočet pod kontrolou? Využijte služeb biddingového automatu. Několikrát denně přepočítává cenu CPC a drží pozici vašeho zboží tak, jak jste nastavili. 

Přidat komentář