Využijte všechny způsoby, jak navýšit prokliky na Heurece

Článek zveřejněn 27.07.2018

Heureka nabízí množství prostředků, které vám pomohou navýšit prokliky do e-shopu. O výhodách PPC režimu jsme psali nedávno. Dnes si uděláme přehled dalších kroků, díky kterým namíří do e-shopů vašich klientů větší množství zákazníků.

Box doporučených obchodů

Box doporučených obchodů, tedy oranžová pasáž pod popisem a obrázkem zboží, je důležitá část Detailu produktu. Právě odsud pochází v průměru až 44 % ze všech prokliků do e-shopů.

Aby Heureka do Boxu doporučených obchodů e-shop zařadila, musí e-shop splňovat 4 podmínky.

Rozhoduje se podle:

  • ceny produktu
  • dostupnosti produktu
  • hodnocení v Ověřeno zákazníky
  • ceny za proklik

Biddujte

Pokud je váš klient nerozhodný, zda možnosti biddingu využívat, čísla Heureky by ho měla snadno přesvědčit. Podle grafů Heureky biddování k růstu prokliků pomůže 8 z 10 internetových obchodů. Prokliky se průměrně zvednou o 69 %. A jaké kategorie mají největší potenciál získávat při využívání biddingu více prokliků? Je to sport, jídlo a nápoje, bílé zboží, dětské zboží a auto-moto.

Heureka klientům na svém blogu poskytla přehled biddovacích nástrojů.

Přehled top kategorií pro bidding. Zdroj: blog.heureka.cz

Buďte na správné pozici

Čím vyšší pozici nabídka zastává, tím víc je vidět a roste její proklikovost. Heureka poukazuje na fakt, že dobře fungují dvě metody: být nejlevnější nebo útočit na nejvyšší pozici v boxu doporučených obchodů. Jen zvýšením pozice o jednu příčku získáte průměrně 15% zvýšení prokliků.

Vyplňte všechny údaje

Zákazníkův zájem navštívit e-shop vzbudí správně vyplněné údaje:

  • produkt skladem – prokliky do e-shopu vzrostou průměrně o 7 %
  • cena dopravy – průměrný nárůst prokliků o 20 %
  • ikona ShopRoku – přinese o 15 % více prokliků
  • ikona Autorizovaného prodejce – zvýší prokliky až o 5 %

Pro zvýšení počtu prokliků do e-shopu klienta na Heurece je několik cest. Použijte je všechny, jistě se vám to vyplatí. A co se biddingu týče – pro uživatele Mergada existuje skvělá aplikace, s níž bidding na Heurece brzy snadno ovládnete. Jmenuje se Bidding Fox.

Přidat komentář