MergadoFest 20 přinese aktuální trendy v e-commerce

❗️ MERGADOFEST 20 RUŠÍME ❗️

S přihlédnutím na aktuální vývoj v situaci ohledně onemocnění COVID-19 jsme se rozhodli čtvrtý ročník MergadoFestu nepořádat. Ačkoliv akci neupravují žádná vládní opatření, chceme v první řadě chránit pracovníky v e-commerce. I když se s MergadoFestem letos loučíme neradi, je pro nás hlavní nikoho nevystavovat riziku nákazy.

O případném nahrádním termínu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení a zachování přízně.

Konference MergadoFest už počtvrté nabídne velkou porci novinek a trendů v e-commerce. Coworkingový prostor Mo-cha v Brně 17. září přivítá spíkry z české a slovenské scény online marketingu. Jak bude vypadat letošní ročník?

Co všechno nabídne MergadoFest 2020

Čtvrtý ročník MergadoFestu s tématem Expanze a automatizace nastartuje náš kapitán Michal Janík ohlédnutím za uplynulým rokem v Mergadu. Následně se na pěti pódiích rozběhne maraton přednášek a workshopů. Mezi nimi si dáme nějaký ten oběd a chybět nebude mnoho možností se navzájem poznat a pobavit. A na závěr se přesuneme do centra na pivo.

Vstup na celou konferenci je zdarma. Kapacity přednášek jsou omezené, proto se na ně musíte včas přihlásit. Registraci spustíme 5. srpna, tak buďte ve střehu a pohlídejte si své místo. Sledujte i facebookovou událost a naše sociální sítě, kam budeme přidávat aktuální informace. V případě mimořádných bezpečnostních opatření nebo po našem uvážení situace datum MergadoFestu změníme. O případném náhradním termínu vás budeme včas informovat.

Nahlédněte do programu

PRObidding 2020 sice stopla karanténa, ale o jeho přednášky fanoušci biddingu nepřijdou. Jeho stage nabídne přednášku Vládi Trevisana z BESTETA na téma Jak začít s cenotvorbou na svém e-shopu i navazující praktický workshop. Jana Dzuričková z agentury Unikum zase prozradí, jaké je místo Google CSS při biddingu na známých zbožácích.

Pokud vás zajímá expanze do zahraničí, nepromeškejte dění na Office Stagi, kde se od našich specialistů na zahraničí dozvíte tipy na Polsko, Balkán či Maďarsko. Milan Fiala, který zastupuje eVisions, vám poradí, jak s e-shopem prorazit na silný německý trh. Nebudou chybět rady jak na bezchybný feed a práci s regulárními výrazy, které na svém workshopu představí Dita Středová a Eliška Bielková z eBrány.

Atraktivní prostředí Mo-cha coworkingu bude na největším pódiu Mergado Stage hostit Honzu Kotka z Heureky, který představí Budoucnost Heureka Group. Aktuální téma Více tržeb z affiliate díky úpravě XML feedů rozvine Martin Čtvrtníček z Ordelogy. Po obědě předvede Adam Funiok z agentury Proficio praktický Checklist k zahraniční expanzi.

Akvárko Stage bude účastníkům po celý den dávkovat novinky ze světa pricingu a biddingu v režii Dominiky Postavové z Pricing Foxu a Jirky Guňky z Bidding Foxu.

Na program bohatá Knihovna Stage začne workshopem Marka Daňka z Feed Image Editoru, který rozvine téma image marketingu a častých chyb v produktových obrázcích. Po obědě se těšte na přednášku Adama Cagaly z ptagroup o Analytice a optimalizaci inzerce na vyhledávačích zboží jako jsou GLAMI, Favi či Biano. Oblíbeným spíkrem je náš Luděk Volejník, který ukáže, jak upravit feed od dodavatele pro import do platformy Shoptet. A za agenturu ui42 Digital vystoupí Martin Ondrišák, který se zaměří na Success aj fails v biddingu.

 

Nahlédněte do zákulisí loňského MergadoFestu a nalaďte se na jeho další ročník. Kompletní program konference a aktualizované informace vám přinášíme na webu MergadoFestu. Těšíme se na vás v září.

 

Mohlo by vás zajímat:

Přihlaste se na MergadoFest 2020. Právě jsme spustili registraci

Období předvánočních kampaní se kvapem blíží a my děláme vše pro to, abyste byli co nejlépe připraveni. K získání užitečných rad a tipů z e-commerce proto pořádáme už čtvrtý ročník MergadoFestu. Proběhne 17. září v Brně a jeho kapacity jsou limitované. Zajistěte si své místo včasným přihlášením. 5. srpna ve 14.00 jsme spustili registraci.

05.08.2020
Získejte nové znalosti z pohodlí home officu

Při Online MergadoFestu jsme si otestovali, že školení prostřednictvím konferenčních hovorů jsou funkční alternativou k jejich původním, živým verzím. Proto jsme se po vlně zájmu uživatelů rozhodli přenést školení Mergada a jeho aplikací do online podoby.

23.04.2020
Winter MergadoFest bude! Pustíte si ho na obrazovkách

Protože jsme si na programu pro Winter MergadoFestu dali opravdu záležet, rozhodli jsme se upořádat Online MergadoFest. Aby byl pro vás jeho obsah co nejužitečnějí, ustoupili jsme od prvotního tématu Zahraniční expanze. Místo toho vám poskytneme inspiraci, kterou využijete okamžitě.

25.03.2020

Komentáře

Pecková nabídka přednášek. Plánujete pořízovat záznamy?
Díky.

Michal/Pondělí, 3. Srpen 2020 - 9:46

Ďakujeme. Po akcii možno pripravíme záznam hlavného Mergado Stagu.

petra.markova@mergado.com (admin)/Pondělí, 3. Srpen 2020 - 14:57

Přidat komentář