Přihlaste se na MergadoFest 2020. Právě jsme spustili registraci

Článek zveřejněn 05.08.2020

❗️ MERGADOFEST 20 RUŠÍME ❗️

S přihlédnutím na aktuální vývoj v situaci ohledně onemocnění COVID-19 jsme se rozhodli čtvrtý ročník MergadoFestu nepořádat. Ačkoliv akci neupravují žádná vládní opatření, chceme v první řadě chránit pracovníky v e-commerce. I když se s MergadoFestem letos loučíme neradi, je pro nás hlavní nikoho nevystavovat riziku nákazy.

O případném nahrádním termínu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení a zachování přízně.

Období předvánočních kampaní se kvapem blíží a my děláme vše pro to, abyste byli co nejlépe připraveni. K získání užitečných rad a tipů z e-commerce proto pořádáme už čtvrtý ročník MergadoFestu. Proběhne 17. září v Brně a jeho kapacity jsou limitované. Zajistěte si své místo včasným přihlášením. 5. srpna ve 14.00 jsme spustili registraci.

 

 

📆 Kdy: 17. 9. od 9.00 do 16.45 (v 8.00 začíná registrace účastníků)

🏠 Kde: Mo-cha coworking blízko brněnského výstaviště

💲 Cena: zdarma

👩‍🏫 Detailní info: MergadoFest 20

👫 Facebook: událost MergadoFest 20

 

Seznámíte se s kolegy z branže a načerpáte zkušenosti

V polovině září se už počtvrté potkají online marketingoví odborníci a nadšenci z řad stálic na scéně i našich inhouse specialistů. Společně se zaměříme na témata zahraniční expanze a automatizace e-commerce procesů. Těšte se na tipy, jak si profesionálové usnadňují život pomocí nejnovější trendů a kudy se inzerci ubírat v blízké budoucnosti.

Program

Nezapomeňte se zaregistrovat

Jednotlivé přednášky a workshopy mají omezenou kapacitu. Proto jsme 5. 8. 2020 pro jednotlivé vstupy spustili registraci. Vyberte si co nejdříve to, co vás zajímá, a zajistěte si včas své místečko.

 

 

To, že je důležité mít aktuální přehled, platí v e-commerce obzvlášť. Nezůstávejte pozadu za konkurenci a obohaťte své vědomosti o nové rady a tipy na MergadoFestu 2020. Tato událost je navíc ideálním místem, kde blíže poznáte kolegy z branže a vytvořit si mnoho cenných vazeb, které se vám budou hodit.

 

Mohlo by vás zajímat:

Poznejte know-how e-commerce odborníků z MergadoFestu 22

Čtvrtý ročník MergadoFestu přinesl portfolio 19 inspirativních spíkrů. Zajímá vás, jaká témata zazněla a čemu se aktuálně věnují čeští a slovenští marketéři? Načerpejte nové znalosti prostřednictvím jejich prezentací přehledně a na jednom místě.

23.06.2022
Nestihli jste přednášky MergadoFestu 22 živě? Pusťte si je online

Čtvrtý ročník MergadoFestu opět nabídl kvalitní přednášky na aktuální e-commerce témata. Propásli jste některou nebo si ji chcete projít ještě jednou? Podívejte se na videozáznamy vstupů vybraných spíkrů i spolu s jejich prezentacemi.

07.06.2022
E-commerce na komunitní vlně. MergadoFest 22 přinesl konferenci, která propojuje

V Mergadu nám vždycky šlo o sdružování profesionálů z online marketingu, sdílení know-how a společné vzdělávání. Spojení konference a neformálního setkání na MergadoFestu je každoročním vyvrcholením našich aktivit.

26.05.2022

Přidat komentář