Přihlaste se na MergadoFest 2020. Právě jsme spustili registraci

❗️ MERGADOFEST 20 RUŠÍME ❗️

S přihlédnutím na aktuální vývoj v situaci ohledně onemocnění COVID-19 jsme se rozhodli čtvrtý ročník MergadoFestu nepořádat. Ačkoliv akci neupravují žádná vládní opatření, chceme v první řadě chránit pracovníky v e-commerce. I když se s MergadoFestem letos loučíme neradi, je pro nás hlavní nikoho nevystavovat riziku nákazy.

O případném nahrádním termínu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení a zachování přízně.

Období předvánočních kampaní se kvapem blíží a my děláme vše pro to, abyste byli co nejlépe připraveni. K získání užitečných rad a tipů z e-commerce proto pořádáme už čtvrtý ročník MergadoFestu. Proběhne 17. září v Brně a jeho kapacity jsou limitované. Zajistěte si své místo včasným přihlášením. 5. srpna ve 14.00 jsme spustili registraci.

 

 

📆 Kdy: 17. 9. od 9.00 do 16.45 (v 8.00 začíná registrace účastníků)

🏠 Kde: Mo-cha coworking blízko brněnského výstaviště

💲 Cena: zdarma

👩‍🏫 Detailní info: MergadoFest 20

👫 Facebook: událost MergadoFest 20

 

Seznámíte se s kolegy z branže a načerpáte zkušenosti

V polovině září se už počtvrté potkají online marketingoví odborníci a nadšenci z řad stálic na scéně i našich inhouse specialistů. Společně se zaměříme na témata zahraniční expanze a automatizace e-commerce procesů. Těšte se na tipy, jak si profesionálové usnadňují život pomocí nejnovější trendů a kudy se inzerci ubírat v blízké budoucnosti.

Program

Nezapomeňte se zaregistrovat

Jednotlivé přednášky a workshopy mají omezenou kapacitu. Proto jsme 5. 8. 2020 pro jednotlivé vstupy spustili registraci. Vyberte si co nejdříve to, co vás zajímá, a zajistěte si včas své místečko.

 

 

To, že je důležité mít aktuální přehled, platí v e-commerce obzvlášť. Nezůstávejte pozadu za konkurenci a obohaťte své vědomosti o nové rady a tipy na MergadoFestu 2020. Tato událost je navíc ideálním místem, kde blíže poznáte kolegy z branže a vytvořit si mnoho cenných vazeb, které se vám budou hodit.

 

Mohlo by vás zajímat:

MergadoFest 20 přinese aktuální trendy v e-commerce

Konference MergadoFest už počtvrté nabídne velkou porci novinek a trendů v e-commerce. Coworkingový prostor Mo-cha v Brně 17. září přivítá spíkry z české a slovenské scény online marketingu. Jak bude vypadat letošní ročník?

30.07.2020
Získejte nové znalosti z pohodlí home officu

Při Online MergadoFestu jsme si otestovali, že školení prostřednictvím konferenčních hovorů jsou funkční alternativou k jejich původním, živým verzím. Proto jsme se po vlně zájmu uživatelů rozhodli přenést školení Mergada a jeho aplikací do online podoby.

23.04.2020
Winter MergadoFest bude! Pustíte si ho na obrazovkách

Protože jsme si na programu pro Winter MergadoFestu dali opravdu záležet, rozhodli jsme se upořádat Online MergadoFest. Aby byl pro vás jeho obsah co nejužitečnějí, ustoupili jsme od prvotního tématu Zahraniční expanze. Místo toho vám poskytneme inspiraci, kterou využijete okamžitě.

25.03.2020

Přidat komentář