Přílákejte další zákazníky. Pomohou vám předvánoční vychytávky ze srovnávačů

Článek zveřejněn 03.12.2020

Srovnávače zboží a e-shopová řešení pro uživatele před Vánoci připravily několik užitečných vylepšení. Jaké nové funkce přibyly do Shoptetu, GLAMI nebo Heureky? Zorientujte se v novinkách a získejte jejich pomocí zákazníky, kteří nechávají nákup dárků na poslední chvíli.

Využijte naplno nové Shoptet doplňky

E-shopové řešené Shoptet je po podzimu bohatší o množství nových doplňků. V jejich nabídce aktuálně najdete na 189 pomocníků, kteří výrazně zlepší chod vašeho e-shopu. Shoptet kromě toho na doplňky připravil speciální akci, kdy každý měsíc sníží cenu dvou svým nástrojům.

Nové Shoptet doplňky:

 • Poptin – doplněk pro jednoduché vytvoření pop-up okna se slevou
 • Chameleoon – nástroj pro objednávku přepravy, tisku štítků a sledování zásilek na Slovensko
 • Premium carousel – doplněk pro lepší proklikávání bannerů
 • AfiilBox 2.0 – napojení na provizní systém
 • Shopstato – pomocník na snazší plánování marketingových úkonů
 • Profit – systém pro správu dokladů a agendy objenávek

S podporou prodeje vám pomůže i doplněk Množstevní slevy a s nástrojem Automatizace objednávek snížíte chybovost při zpracování objednávek.

Doplňky v akci na prosinec. Zdroj: shoptet.sk

Potřebujete upravit dodavatelské feedy pro import do Shoptetu nebo vyladit feedy pro srovnávače zboží? V Mergadu vyřešíte oba úkony sami a bez pomoci vývojářů.

S GLAMI zvýšíte dosah e-shopu

Módní srovnávač GLAMI reaguje na vrchol sezóny a inzerentům doporučuje využít přednostní režim, se kterým získají 3x víc objednávek. Sortiment zapojeného e-shopu zařadí srovnávač výše a zviditelní tím produkt i značku.

Od 24. listopadu GLAMI opět nabízí možnost nastavit garanci doručení zboží do Vánoc. Dejte zákazníkům vědět, že váš e-shop všechno stíhá a nezapomeňte také pravidelně aktualizovat informace o dopravě s slevových kódech.

Buďte v obraze s Heurekou

Jste nebo chcete být partnery Heureky? Jednička mezi srovnávači inzerentům představila novinky v affiliate a novou skupinu na Facebooku, které nabízí kompletní přehled Heureka affil programu.

Začínáte s affilliate marketingem? Určitě nevynechejte naši sérii videí o affiliate, kde vám specialista Martin Čtvrtníček prozradí všechno, co na začátek potřebujete vědět.

Ke konci roku 2020 v Heurece zmapovali i vývoj české e-commerce za posledních 9 měsíců. Jak vypadá online nákupní chování Čechů a další zaujímavá data srhnul šéf Heureky, Tomáš Braverman.

Vývoj české e-commerce podle Heureka.cz Zdroj: Youtube Heureka Business

Biano za vás myslí na důležité detaily

Srovnávač Biano sdílel svůj každoroční předvánoční check-list pro e-shopaře. Projdete si jeho hlavní body a ujistěte se, že pro fungování inzerce děláte maximum.

Zkontrolujte si:

 • základní služby jak Biano Pixel, propojení s Google Analytics a dostatečný kredit v nastaveních
 • správnost XML feedu
 • kvalitu a rozlišení obrázků zboží
 • možnosti dopravy, platby a skladových zásob
 • popisy produktů
 • fungování zákaznické podpory

Specializované srovnávače, mezi které Biano patří, těží zejména z atraktivních a kvalitních fotek zboží. Ověřte si, jestli jsou v dostatečné kvalitě pomocí bezplatného auditu obrázků aplikace Feed Image Editor.

Seznamte se s novým biddingem na FAVI

Pokud inzerujete na srovnávači FAVI, určitě jste zaznamenali úpravu systému bidování. Nově funguje bidding formou násobku minimální ceny. Už navýšená CPC se uživatelům automaticky převedla na ekvivalentní násobky. Nový systém zavedlo FAVI ve všech verzích a sjednotilo tím princip bidování.

Na stránkách FAVI si také můžete zkontrolovat aktualizované minimální ceny v jednotlivých kategoriích.

Využijte všechny předvánoční tipy, abyste z nich vytěžili co nejvíc pro váš e-shop. A pro stoprocentní stav XML feedu se obreťte na Mergado – na prvních 30 dní ho máte v plné výbavě zdarma.

Mohlo by vás zajímat:

Vytěžte maximum z affiliate marketingu pomocí sítě Affial

Chcete zvýšit své prodeje, odlišit se od konkurence a budovat svému brandu jméno dalším směrem? Vyzkoušejte affiliate marketing. Jeho pomocí se internetové obchody propojují s weby, aby na nich propagovaly své produkty.

13.04.2022
Jak profitovat z nových funkcí na srovnávačích Biano a FAVI

Prodáváte zboží ze sekce home & decor? Specializované srovnávače Biano a FAVI přinášejí novinky, které vám pomohou zajistit větší úspěch online kampaní. Objevte například další prodejní nástroj Biano Studio nebo souhrnný tahák k parametrům zboží na FAVI.

12.04.2022
Staňte se členy Kaufland Global Marketplace. Zajistí vám inzerci do ČR, SR a dalších evropských trhů

Prodejní gigant Kaufland v roce 2023 chystá otevření online tržišť v České republice a na Slovensku. Budou součástmi sítě Kaufland Global Marketplace, která vám umožní inzerovat na několika marketplaces po celé Evropě. K tomu, abyste expandovali na další trhy, vám postačí jedna registrace.

22.03.2022

Přidat komentář