Červnové novinky z Mergada

Máme za sebou další vylepšení Mergada, o které se chceme podělit. A kromě vylepšení máme i pár žhavých novinek, které by vám neměly uniknout. Jaké to jsou?

Máme za sebou další vylepšení Mergada, o které se chceme podělit. A kromě vylepšení máme i pár žhavých novinek, které by vám neměly uniknout. Jaké to jsou?

Novinky v app.mergado

Chceme, aby pro vás práce v Mergadu byla co nejpohodlnější, a proto jsme přidali číslování řádků v hromadných pravidlech. Ta by tak pro vás odteď měla být přehlednější.

Pokud inzerujete na Zboží.cz, určitě se vám budou hodit noví dopravci v elementu DELIVERY. Nově tam najdete i DSV, GLS a HDS.

Menší, ale zásadní novinkou je samostatná stránka pro přegenerování exportu. Takže pod stránkou Nastavení už tuto možnost nenajdete.

Vypnutí Data Owl

Nedávno jsme vám představili novou aplikaci Bidding Fox Elements. Ta má postupně nahradit aplikaci Data Owl, která svoje fungování ukončí 29.6. 2018. Pokud máte Data Owl předplacený na delší období, převedeme vám tuto úhradu na Bidding Fox Elements – stačí, když si ji namísto Data Owl aktivujete.

Až si BF Elements aktivujete, upravte si prosím všechny výběry a pravidla, které používají elementy Data Owlu, na elementy z BF Elements. Po vypnutí Data Owlu tak předejdete komplikacím u inzerce na cenových srovnávačích.

Novinky z Bidding Foxu

V aplikaci Bidding Fox je toho spoustu nového. Například můžete snižovat CPC kdykoliv, kdy potřebujete. Anebo můžete zapnout a vypnout strategii na konkrétní den, hodinu i minutu. Přibylo také několik možností nastavení párování z Google Analytics. Více novinek si přečtěte v tomto článku.

TV a MergadoFest

Mergado má svoji telku! Na našem webu je nová záložka Mergado TV, kde jsou všechna videa přehledně na jednom místě. Najdete tu Mergado Tipy, Ecommerce Tipy, rozhovory s osobnostmi z ecommerce světa, přednášky či návody.

A na závěr důležitá informace. Rezervujte si termín 20. 9. 2018! Bude se konat MergadoFest #2. Jeho hlavním tématem bude expanze do zahraničí. V plánu máme 3 hlavní přednášky a 12 workshopů, které se budou odehrávat v průběhu celého dne, takže si budete moct vybrat, na co se půjdete podívat. Už brzy se můžete těšit na bližší informace. Zatím si můžete přečíst, jak vypadal loňský MergadoFest.

Potřebujete s něčím poradit, anebo se chcete podělit o vaše zkušenosti s Mergadem? Napište nám na fórum, anebo na naši podporu.

Natália Saganová

Natálka v Mergadu začínala jako copywriterka, a proto na blogu narazíte i na její články. Teď ji nejčastěji uvidíte před hledáčkem kamery nebo jako hlavní organizátorku každoročního MergadoFestu. Šéfka copy týmu nepohrdne dobrým jídlem a ráda cestuje, nejlépe obojí dohromady. Je milovnice jógy, dobré knihy a tance.