Mergado se raduje! Nová aplikace Bidding Fox Elements je na světě

Už je to nějaký ten pátek, co jsme vám představili novou aplikaci. A dnes s radostí oznamujeme, že máme Bidding Fox Elements! Tato šikovná appka vám pomůže při optimalizování inzerce včetně automatického biddingu. Pojďme se podívat, co všechno dokáže.

Už je to nějaký ten pátek, co jsme vám představili novou aplikaci. A dnes s radostí oznamujeme, že máme Bidding Fox Elements! Tato šikovná appka vám pomůže při optimalizování inzerce včetně automatického biddingu. Pojďme se podívat, co všechno dokáže.

Co je Bidding Fox Elements

Pokud máte feed s velkým počtem položek, můžete smysluplně biddovat jen s aplikací na automatický bidding. Na to máme Bidding Fox. Čím lepší feed do této aplikace posíláte, tím lepších výsledků můžete dosahovat. Právě proto vznikla aplikace Bidding Fox Elements.

Bidding Fox Elements vám pomůže při vytváření nových elementů. Pracuje například s datem, časem a statistickými daty z cenových srovnávačů či Google Analytics. Díky těmto informacím si vytvoříte element na míru a vylepšíte si tak svoji inzerci

V čem BFE pomůže:

  • přehled v oblíbených produktech z dat o popularitě z Heureky, počtu návštěv, transakcí
  • přesnější cílení biddování
  • omezíte produkty s vysokým počtem prokliků bez objednávek
  • přehled produktů podle zájmu zákazníků
  • pomůže odhalit chyby v nastavení
  • data za jeden, sedm a třicet dní
  • data využijete i v jiných aplikacích

Mergado tip

Abyste z aplikace získali co nejvíc, je dobré, pokud máte:

  • certifikát Ověřeno zákazníky od Heureky
  • zapnuté měření konverzí
  • propojení s Mergadem, Google Analytics a Heurekou

Tip, jak BFE využijete

Máte v e‑shopu novinky? Dejte o nich vědět! BFE ohlídá, zda se vám na Heurece správně spárovaly. Nastavte si vyšší bidding, abyste zjistili, jestli je o ně zájem a nezapomeňte je označit nálepkou novinka za pomoci šablony v naší aplikaci Feed Image Editor.

Proč aplikace Bidding Fox Elements vznikla

Možná vám svými funkcemi BFE někoho připomíná. V našem store najdete podobnou aplikaci Data Owl. Ji by však právě BFE mělo postupně nahradit. Data Owl bohužel do budoucna není udržitelná, a to kvůli rychle rostoucímu objemu dat a aktualizaci PHP na AppCloudu. Proto jejím uživatelům doporučujeme přejít na novou aplikaci Bidding Fox Elements. Změna nastává i v tom, že aplikace se váže na export a ne na store, jak tomu je u Data Owl.

Zapněte si aplikaci ješte dnes. Prvních 15 dní je na vyzkoušení zdarma. Pokud máte otázky, neváhejte se na nás obrátit na fóru, anebo na naší podpoře.

Natália Saganová

Natálka v Mergadu začínala jako copywriterka, a proto na blogu narazíte i na její články. Teď ji nejčastěji uvidíte před hledáčkem kamery nebo jako hlavní organizátorku každoročního MergadoFestu. Šéfka copy týmu nepohrdne dobrým jídlem a ráda cestuje, nejlépe obojí dohromady. Je milovnice jógy, dobré knihy a tance.