Květnové novinky v Mergadu

Přinášíme vám pravidelnou dávku novinek z Mergada. Jaké funkce přibyly, co se opravilo a co vám ulehčí práci při optimalizaci inzerce? Pojďme se na to spolu podívat.

Přinášíme vám pravidelnou dávku novinek z Mergada. Jaké funkce přibyly, co se opravilo a co vám ulehčí práci při optimalizaci inzerce? Pojďme se na to spolu podívat.

Nové obchodní podmínky

Než se vrhneme na novinky přímo v Mergadu, chtěli bychom vás upozornit na nové obchodní podmínky, které vstoupily v platnost 22. 5. 2018. Jejich znění si můžete přečíst zde.

Klávesové zkratky

Aby se vám Mergado lépe ovládalo a zrychlila se práce v něm, přibyly do aplikace klávesové zkratky:

  • Pro Chrome funguje ALT + písmeno
  • Pro Firefox funguje CTRL + ALT + písmeno

Jejich kompletní přehled najdete v článku o klávesových skratkách.

Drobné novinky

Vývojáři optimalizovali zdrojový kód JavaScriptu a Mergado dostalo našeptávač pro slovenský Shopalike. V exportech pro Zboží.cz nově využijete pravidlo Nastavit cenu dopravy. Kromě toho jsme také udělali menší změny v elementech DELIVERY a EXTRA_MESSAGE. Víc o tom, jak uvádět cenu dopravy na Zboží.cz, si přečtete v našem článku.

Bidding Fox Elements s novými elementy

Před nějakou dobou jsme vás informovali o tom, že vznikla nová aplikace Bidding Fox Elements. Postupně by měla nahradit Data Owl. Tak neváhajte a přejděte na BF Elements co nejdřív. Proč se to vyplatí, se dočtete zde.

NEkonference je za dveřmi

6. 6. 2018 se bude v Brně konat NEkonference. A náš konzultant Pavel tam bude mít prednášku. Přijdete? Víc informací o akci si přečtete na stránkách agentury Besteto, která NEkonferenci organizuje.

Natália Saganová

Natálka v Mergadu začínala jako copywriterka, a proto na blogu narazíte i na její články. Teď ji nejčastěji uvidíte před hledáčkem kamery nebo jako hlavní organizátorku každoročního MergadoFestu. Šéfka copy týmu nepohrdne dobrým jídlem a ráda cestuje, nejlépe obojí dohromady. Je milovnice jógy, dobré knihy a tance.