Mergadova akce “30+1” — získejte optimalizaci inzerce na Heurece zdarma!

Článek zveřejněn 20. 03. 2014
| 2 minuty čtení

Oč jde

Mergado by rád ukázal, jak lze navýšit tržby e‑shopu správným nastavením a průběžnou péčí o inzerci na Heurece. Aby mohl vše názorně ukázat, potřebuje příklad, a tak hledá e‑shopy, které budou ochotné vylepšení inzerce podstoupit. Výměnou za možnost uveřejnit část výsledků a pracovních postupů jim Mergado pomůže zdarma.

Pro koho je akce určena

Pro e‑shopy, které ještě nevyužívají aplikaci Mergado. Stávající uživatelé se mohou obracet na podporu běžným způsobem.

Postup akce “30+1”

  1. Zaregistrujte se v Mergadu a založte si e‑shop.
  2. Administrátor aplikace Mergado Vám napíše e‑mail s dotazem, zda stojíte o zařazení do “30+1”. Odpovězte že ano.
  3. V pondělí 31. března 2014 ve 12:00 bude přihlašování ukončeno.
  4. Po dobu 30 dnů bude pan Mergado publikovat na bloguFacebooku zajímavosti o nastavování inzerce, problémech a úspěších.

Co získáte

Kdo Mergado
30 dní zdarma
Vstupní nastavení
(30 min) zdarma
Průběžná správa
(30 dní) zdarma
1 vybraný TOP e‑shop Ano Ano Ano
Prvních 30 přihlášených e‑shopů Ano Ano
Ostatní e‑shopy Ano

 

Pokračovat do aplikace Mergado >

 

Co je třeba investovat

  • Jeden TOP e‑shop získá 30 denní správu inzerce pod podmínkou souhlasu s možností některé pracovní postupy a výsledky veřejně publikovat na blogu Mergada, Facebooku atp. Cílem je ukázat výsledky prací, hlavně trendy. Na přesném rozsahu se domluvíme, očekáváme např. graf s vývojem návštěvnosti před změnami a po nich, nikoliv konkrétní čísla.
  • Ostatní e‑shopy získají plnění bez dalších podmínek.
  • Po uplynutí 30 dnů využívání aplikace Mergado, bude Mergado až do konce měsíce poskytováno také zdarma. To je dost času na prokázání výsledků. Pokud bude e‑shop s výsledky spokojen, může pokračovat za podmínek běžného ceníku. Ceny jsou od 286 Kč/​měsíc, což by mělo být mnohem méně, než kolik vylepšení inzerce přinese.
  • Průběžně lze aplikaci Mergado využívat v plném rozsahu, tedy kromě Heureky také pro Zboží.czostatní vyhledávače zboží v ČR a na Slovensku, či funkce pro Sklik, které jsou nově ve veřejném testování.

Jak bude vybrán jeden TOP e‑shop

Mergado vybere e‑shop, který bude zajímavý pro čtenáře. Ten osloví s nabídkou TOP pozice. Pokud se nedomluví na publikaci výsledků prací, osloví e‑shop druhý v pořadí a tak dále, dokud se na spolupráci nedohodnou.

Co získá prvních 30 přihlášených e‑shopů

Především odborné nastavení inzerce v Mergadu. Rozsah 30 minut je dost velký na to, aby byl na tržbách z Heureky vidět.

Partner akce

Partnerem akce “30+1” je marketingová agentura Besteto, která dodá práci specialistů. Mergado totiž nabízí pouze software. Pracovníci Besteta budou k dispozici i po ukončení akce “30+1”.

Jak se přihlásit

Zaregistrujte se do Mergada a založte si svůj e‑shop. To je vše!

Pokračovat do aplikace Mergado >

 

 

Napsal / Petr Parimucha / 20. 03. 2014

Komentáře

Eshop s velkým množstvím nabízených položek z oblasti cyklistiky a lyžování, Náš sortiment se stále rozšiřuje. Veškerý vývoj na eshopu si děláme sami.

Pavel Vančuřík / 23. 03. 2014 - 10:01

Není problém:

Zaregistrujte se do Mergada a vytvořte e‑shop (stiskem modrého tlačítka vpravo v administraci).Kolega Kuba se vám v pondělí ozve pro potvrzení účasti v akci 30+1.

Může být?

Petr Parimucha (admin) / 23. 03. 2014 - 10:08

Dobrý den, děkuji Vám za informaci.

Pavel Vančuřík / 23. 03. 2014 - 10:27

V části “Co získáte” je sloupec “Vstupní nastavení (30 min) zdarma”. U “Ostatní e‑shopy” tato služba není, jaké je cena této služby?

Janoušek Pavel / 26. 03. 2014 - 11:07

Děkuji Pavle za dotaz.

Cena nastavení záleží na rozsahu práce. Poskytují ji parnerské agentury dle svých ceníků. Co vím, tak lze získat od cca 5.000 Kč/​bez DPH. Toto nastavení ovšem zabere mnohem víc, než uvedených 30 minut a je komplexnější, včetně záběru na ostatní vyhledávače zboží.

Jinak zatím by ještě v akci mělo být pár posledních míst. Zájem byl velký, zda místo v TOP 30 připadne i na konkrétní e‑shop potvrdí kolega e‑mailem.

Petr Parimucha (admin) / 26. 03. 2014 - 11:14

Děkuji za informace. Náš e‑shop jsem k akci “30+1” nakonec neregistroval.

Janoušek Pavel / 26. 03. 2014 - 12:03

Bezva, to jsem rád. Postupujte prosím takto:

vytvořte si účet v Mergadu (pokud máte, tak se přihlaste)vytvořte e‑shop stiskem modrého tlačítka v administraci vpravo a následným projitím konfiguračním procesem.

Pak vás Filip kontaktuje e‑mailem.

Děkuji.

Petr Parimucha (admin) / 27. 03. 2014 - 09:20

Dobrý den,

je možné se do akce zaregistrovat, ale využít jen první měsíc a dále již službu nevyužívat a v žádném případě nic neplatit? Platit za službu jsme ochotni až pro prokazatelném výsledku, kde jasně uvidíme o kolik se zvedly celkové prodeje našich produktů. Díky za odpověď.

Pavel / 27. 03. 2014 - 13:42

Registrace do Mergada je stejná jako kdykoliv jindy. Prvních 30 dní je zadarmo. Když e‑shop v této lhůtě z Mergada odstraníte, nezaplatíte nic.

Na druhou stranu, pokud už nyní to cítíte tak, že platit nechcete nikdy nic, tak je otázka, zda to může dopadnout jinak než smazáním ve 30 denní lhůtě. Pokud cítíte, že ne, akci nedoporučuji. Už teď je přihlášeno tolik e‑shopů, že nám zabere spoustu sil pomoci všem. Pokud to berete vskutku dle výsledků, tak to zkuste. Jak jsem psal výše, prvních 30 dní je zdarma. Do té doby by první výsledky být vidět měly.

Petr Parimucha (admin) / 27. 03. 2014 - 14:28

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.