Mergadův rok 2017

Článek zveřejněn 01. 03. 2018
| 1 minuta čtení

Rok 2018 se už sice pomalu ale jistě rozběhl, my bychom se však ještě chtěli na chvíli zastavit a zhodnotit, jaký pro Mergado byl rok předešlý.

Mergado v roce 2017 zažilo velký boom, a to nejen po technické, ale i osobní stránce. Na jeho konci jste v Mergadu mohli najít přes 200 podporovaných formátů, a s tím se už dá pracovat, co říkáte? Zároveň také přibyly nové posily našim vývojářům i copy týmu. V Mergadu nově také máme 3 Marketing Packy: pro Prestashop, MagentoWooCommerce. Vytvořili jsme 69 videí. A párkrát jsme se taky stěhovali.

Máme za sebou i úspěšný MergadofestCopy na stojáka. Vytvořili jsme několik našeptávačů kategorií, například pro Facebook či Glami. A XY nových funkcí. Náš web získal novou tvář a Mergado se naučilo anglicky. Událo se toho u nás opravdu hodně a těšíme se na to, co přinese rok 2018.

Napsal / Natália Saganová / 01. 03. 2018

Natálka v Mergadu začínala jako copywriterka, a proto na blogu narazíte i na její články. Teď ji nejčastěji uvidíte před hledáčkem kamery nebo jako hlavní organizátorku každoročního MergadoFestu. Šéfka copy týmu nepohrdne dobrým jídlem a ráda cestuje, nejlépe obojí dohromady. Je milovnice jógy, dobré knihy a tance.

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.