Mergadův rok 2017

Rok 2018 se už sice pomalu ale jistě rozběhl, my bychom se však ještě chtěli na chvíli zastavit a zhodnotit, jaký pro Mergado byl rok předešlý. Prohlédněte si naši infografiku, do které jsme vybrali několik našich důležitých milníků.

Rok 2018 se už sice pomalu ale jistě rozběhl, my bychom se však ještě chtěli na chvíli zastavit a zhodnotit, jaký pro Mergado byl rok předešlý.

Mergado v roce 2017 zažilo velký boom, a to nejen po technické, ale i osobní stránce. Na jeho konci jste v Mergadu mohli najít přes 200 podporovaných formátů, a s tím se už dá pracovat, co říkáte? Zároveň také přibyly nové posily našim vývojářům i copy týmu. V Mergadu nově také máme 3 Marketing Packy: pro Prestashop, MagentoWooCommerce. Vytvořili jsme 69 videí. A párkrát jsme se taky stěhovali.

Máme za sebou i úspěšný MergadofestCopy na stojáka. Vytvořili jsme několik našeptávačů kategorií, například pro Facebook či Glami. A XY nových funkcí. Náš web získal novou tvář a Mergado se naučilo anglicky. Událo se toho u nás opravdu hodně a těšíme se na to, co přinese rok 2018.

Natália Saganová

Natálka v Mergadu začínala jako copywriterka, a proto na blogu narazíte i na její články. Teď ji nejčastěji uvidíte před hledáčkem kamery nebo jako hlavní organizátorku každoročního MergadoFestu. Šéfka copy týmu nepohrdne dobrým jídlem a ráda cestuje, nejlépe obojí dohromady. Je milovnice jógy, dobré knihy a tance.