Exportujte jednoduše data z appky Pairing Bear

Lukáš Horák
11. 10. 2019
1 minuta čtení
Exportujte jednoduše data z appky Pairing Bear

Aplikace Pairing Bear, která automaticky páruje produkty na Heurece, se téměř okamžitě po svém uvedení stala oblíbeným nástrojem. Na naši podporu tak začalo chodit množství dotazů na různé možnosti jejího nastavení. V tomto článku si proto ukážeme, jak z PB exportovat data.

Aplikace Pairing Bear, která automaticky páruje produkty na Heurece, se téměř okamžitě po svém uvedení stala oblíbeným nástrojem. Na naši podporu tak začalo chodit množství dotazů na různé možnosti jejího nastavení. V tomto článku si proto ukážeme, jak z PB exportovat data. Je to bleskurychlé, pojďme se na to podívat.

Jak vyexportovat data z Pairing Bearu pomocí Mergada

Na supportu se občas ptáte, jak vyexportovat data z aplikace Pairing Bear. Přímo v appce ale export není. Stačí se však přepnout do Mergada, odkud data z PB snadno vyexportujete. Na stránce Produkty v Mergadu totiž mezi výběry najdete vlastní výběr produktů, který si Pairing Bear vytváří.

Postup:

  1. Na stránce Produkty klikněte na výběr produktů aplikace Pairing Bear.
  2. Najeďte kurzorem na symbol šipky pro stažení.
  3. Vyberte, jestli chcete stáhnout vstupní či výstupní data jako CSV.

A to je všechno. Uvítali byste možnost exportovat data přímo z aplikace Pairing Bear? Dejte nám vědět, jaké další funkce byste v aplikaci Pairing Bear uvítali.

Mohlo by vás zajímat:

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.