Exportujte jednoduše data z appky Pairing Bear

Aplikace Pairing Bear, která automaticky páruje produkty na Heurece, se téměř okamžitě po svém uvedení stala oblíbeným nástrojem. Na naši podporu tak začalo chodit množství dotazů na různé možnosti jejího nastavení. V tomto článku si proto ukážeme, jak z PB exportovat data. Je to bleskurychlé, pojďme se na to podívat.

Jak vyexportovat data z Pairing Bearu pomocí Mergada

Na supportu se občas ptáte, jak vyexportovat data z aplikace Pairing Bear. Přímo v appce ale export není. Stačí se však přepnout do Mergada, odkud data z PB snadno vyexportujete. Na stránce Produkty v Mergadu totiž mezi výběry najdete vlastní výběr produktů, který si Pairing Bear vytváří.

 

Postup:

  1. Na stránce Produkty klikněte na výběr produktů aplikace Pairing Bear.
  2. Najeďte kurzorem na symbol šipky pro stažení.
  3. Vyberte, jestli chcete stáhnout vstupní či výstupní data jako CSV.
Postup exportu dat z aplikace Pairing Bear na stránce Produkty v Mergadu.

A to je všechno. Uvítali byste možnost exportovat data přímo z aplikace Pairing Bear? Dejte nám vědět, jaké další funkce byste v aplikaci Pairing Bear uvítali.

 

Mohlo by vás zajímat:

Nová verze aplikace Pairing Bear přináší lepší přehled o vašich produktech

Vývojáři appky Pairing Bear pravidelně pracují na jejích vylepšeních. Proto se náš Medvěd může pochlubit dvěma novými funkcemi, které zjednoduší vaši orientaci v produktech na e-shopu. Chcete vědět, co přesně nově nasazené funkce umí? Přečtěte si tento miničlánek.

25.01.2019
AppDate #1 – Jak vám pomohou appky Pairing Bear a Cronny Cuckoo

Udělejte si přehled v Mergado appkách pomocí naší nové video rubriky AppDate. V nedávné době spatřily světlo světa dvě nové aplikaceCronny Cuckoo a Pairing Bear. Pojďme si je pořádně představit v AppDate #1.

29.11.2018
Párujte efektivněji s vylepšeným Pairing Bearem

Uživatelé Mergada projevili velký zájem o appku Pairing Bear. Jejich zpětná vazba nám poskytla spoustu zajímavých podnětů, o které by bylo dobré tuto aplikaci obohatit. Pairing Bear tak nedávno získal množství vylepšení, která ho dělají ještě přehlednějším a intuitivnějším.

19.11.2018

Přidat komentář