Novinky v Mergadu přináší nové pravidlo a nové formáty

Článek zveřejněn 08.11.2019

Ve čtvrtek 7. 11. 2019 proběhl nový release Mergada. Jeho nejvýznamnější fičurou je nové pravidlo Hromadně zkopírovat hodnoty. Mimo to také přináší podporu pro nové formáty nebo aktualizaci formátu pro marketplace Mall.cz. Podívejme se na tyto novinky blíž.

Přidáváme pravidlo Hromadně zkopírovat hodnoty

Od 7. listopadu můžete na produkty v Mergadu aplikovat úpravy pomocí nového typu pravidla – Hromadně zkopírovat hodnoty. Pomocí tohoto pravidla lze jednoduše a hromadně zkopírovat hodnoty z více elementů do jiných elementů.

Vylepšili jsme pravidlo Hromadné přejmenování kategorií

U pravidla Hromadné přejmenování kategorií najdete nového pomocníka – možnost zvýraznit řádky s nepřítomnými kategoriemi.

Další novinky a vylepšení

  • Aktualizovali jsme formát pro Mall.cz marketplace, aby odpovídal aktuální specifikaci.
  • Přidali jsme podporu pro nové formáty:
  • Opravili jsme chybu, kvůli které se u formátů Heureka.cz a Heureka.sk element RATING nepropisoval na výstup.
  • U formátu Skrz.cz se už budou vícenásobné elementy TAGS| x, IMAGES| y a CITIES| z správně exportovat.
  • Další drobné opravy a vylepšení.

A kromě toho?

Brzy chystáme další vychytávku. Proto jsme v tomto release – zatím pro interní skupinku lidí – k vyzkoušení a vyladění vypustili novinku: plánovač pravidel.

 

Dostaňte z novinek v aktuálním release maximum. Chcete mít přehled i předešlých várkách našich vylepšení a oprav? Sledujte toto vlákno na našem fóru.

 

Mohlo by vás zajímat:

S novinkami v Mergadu naimportujete CSV soubory e-shopu i přes URL

Také patříte k uživatelům Mergada, kteří netrpělivě očekávali možnost importu datových CSV souborů do naší platformy? To už několik týdnů zvládnete pomocí pravidla Import datového souboru. Od odpoledne 16. 10. do tohoto pravidla vložíte datový zdroj také přes zadanou URL.

16.10.2019
Představujeme novou funkci maker v Mergadu

Poslední měsíce jsme usilovně pracovali na nové funkci, která možnosti inzerce v Mergadu posouvá opět o úroveň výš. Je jí první verze tzv. maker, která dnes po 16 hodině vyjde v rámci aktuálního releasu Mergado novinek. Pojďme si ukázat, v čem je její síla a jaké výhody s sebou přináší.

16.09.2019
Novinka CSV import přináší ulehčení práce v Mergadu

V první části našeho aktuálního releasu jsme vám představili vylepšení a opravy, které vám zjednodušší práci s Mergadem. Jednou z novinek je i nový typ pravidla Import datového souboru, který si dnes podrobně ukážeme.

27.08.2019

Komentáře

Zdravím do Mergada s dotazem na hromadné přepisování/kopírování hodnot. Jsem si vědom levo-pravé strany pro vstupní a výstupní data. Nenašel jsem však zatím způsob, jak výstupní data z pravé strany přepsat opět do pravé strany jiného elementu - typicky Product do Productname či obráceně. Díky za typ, jestliže je.

Bert/Čtvrtek, 6. Únor 2020 - 0:31

Přidat komentář