Nedávno jsme psali o tom, kde se v detailu produktu zobrazují jednotlivé elementy na Zboží.cz. Dneska vám podobně představíme Heureku. Podívejte se, kam se elementy propisují — v Mergadu je pak můžete snadno upravit. 

Zobrazení produktového detailu na Heurece je velmi podobné tomu na Zboží.cz (po nedávných úprávách ze strany Zboží.cz). Některé elementy jsou ale jinak nazvané. Heureka také pracuje pouze s jedním elementem pro bidding (HEUREKA_CPC). Kompletní specifikaci feedu najdete tady, zároveň si data můžete snadno z jiného formátu převést v Mergadu.

A teď už ono srovnání, které znáte z minulého článku: 

Název produktu vytváří Heureka na základě informací v elementu PRODUCTNAME. V nabídkách níže se potom zobrazuje PRODUCTNAME v případě, že jsou ve feedu oba elementy — PRODUCT i PRODUCTNAME. O tom, jak je oba správně používat si můžete přečíst tady. 

 

Kateřina Šmajzrová

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.