Zpřesněte strategie díky vylepšením Sklik GA Importeru

Článek zveřejněn 13.08.2018

Do aplikace Sklik GA Importer přibylo několik šikovných funkcí. Pomohou vám získat ještě komplexnější přehled při porovnávání nákladů z předchozích období. Pojďme si tyto změny představit.

Načtěte si náklady až za 10 let zpětně

Doteď bylo v Sklik GA Importeru možné načíst náklady maximálně za 99 dnů. Nově je to až 3650 dnů. Je tedy možné naimportovat si do Google Analytics data za delší období. To se hodí, zvlášť když budete chtít porovnat náklady za stejné období v minulém či předminulém roce.

Nově je do Sklik GA Importeru možné načíst náklady až 3650 dnů.

Komunikace je bezproblémová

V minulosti se uživatelům Sklik GA Importeru občas stávalo, že se při velkém množství požadavků na získání dat z Skliku za minutu komunikace "zadrhla". Vývojáři proto přidali limit pro načítání pouze určitého množství dat z Skliku za minutu. Díky němu se už komunikace nepozastavuje a komunikace je bezproblémová.
 

A to je pro dnešek vše. Nezapomeňte, že se Sklik GA Importer neváže na uživatele a není k ní potřeba mít v Mergadu e-shop. Pokud tedy chcete pohodlně přenášet náklady z Skliku do Google Analytics, stačí se zaregistrovat v Mergadu, vytvořit si účet a aktivovat si appku v našem Store.

Sklik GA Importer

Díky aplikaci můžete snadno přenášet inzertní náklady z Skliku do Google Analytics. Na jednom místě pak uvidíte, kolik uživatelů z Skliku jste na web přivedli, kolik vás taková návštěvnost stála a jaký vytvořila obrat.

V Google Analytics je totiž poté možné přidat vlastní metriku, která Vám dokáže vypočítat PNO. Díky těmto informacím získáte pohled na kampaně jednoduše z účtu GA.

Aplikace je rozsahem určena hlavně pro marketingové agentury, které spravují více e-shopů, pro samostatné e-shopy je určena verze Sklik GA Importer Mini. 

Přidat komentář