Představujeme Bidding Fox. Samostatný biddingový automat pro Mergado

Mergado Store nově nabízí aplikaci pro automatický bidding. Lišák – jak Bidding Fox přezdíváme – je biddingový automat pro vyhledávače zboží, který podporuje českou a slovenskou Heureku a Zboží.cz. Představme si ho blíže.

Co je Bidding Fox

Tuto aplikaci si na jeden klik aktivujete přímo v Mergado Store. Z toho plynou výhody jako:

 • všechny dosud nastavené úpravy feedu jsou zachovány
 • nedojde k odpárování položek
 • využíváte výběry, které máte již nyní přichystány
 • nemusíte nic složitě implementovat

Bidding Fox je aplikace, která slouží všem, kteří chtějí pracovat s cenou prokliku automatizovaně. Nezáleží na tom, zda jste marketingový specialista z agentury, marketér freelancer, zaměstnanec e-shopu starající se o zbožáky nebo přímo jeho majitel. Lišák bude pracovat pro každého stejně.

Proč Bidding Fox používat

 • Pomůže vám s navýšením obratu.
 • Ušetří čas i náklady.
 • Velmi rozumná cena ve srovnání s přínosem.
 • Stačí ho zapnout.

Co Bidding Fox umí

V první řadě automaticky biddovat produkty, které mají potenciál být kupovány, aby vaše nabídka byla mezi těmi top. Naopak ty, u kterých by se jen proklikával kredit, nepodporuje.

Lišák se nesnaží držet nabídky na prvním místě. Díky tomu zbytečně neproinvestujete spoustu peněz. Nedojde tak k neúměrnému zvětšování cen za proklik, pokud se např. několik automatů sejde v jednom produktovém detailu.

Navíc si můžete nastavit, jaké nákladovosti (PNO) se má Bidding Fox držet.

Kromě biddingu vám Lišák také ukáže, které produkty nebidduje a proč. Tuto informaci najdete v diagnostice, ze které si můžete stáhnout CSV exporty s produkty k jednotlivým problémům, nebo rovnou k nápravě využít výběry přímo do Mergada, které Bidding Fox autoticky předchystá a udržuje aktuální (jsou to ty, co začínají „BF_“).

Rozhodli jste se využívat Bidding Fox? Pracujte s ním naplno. Jeho blog pravidelně přináší mnoho informací, jak s appkou pracovat:

Usnadněte si práci pomocí videa

Mnoho návodů, tipů a novinek jsme pro vás natočili do přehledných videí Bidding Foxu a MergadoTV. Pusťte si je ušetřete si mnoho čas v začátcích Lišákova používání.

Další návody:

 

Jaké jsou největší přínosy Bidding Foxu

Na Přehledu, kde naleznete spoustu údajů a grafy, které vám pomohou analyzovat jak se e-shopu či sortimentu daří.

Každý z nás chce mít přehled v možných problémech či být varován před tím, než nějaký nastane. Na stránce Diagnostika vám Lišák odhalí všechny důležité informace a podrobnosti, jak se vaše nabídky vyvíjí a na co si dát pozor.

Stránka Produkty umožňuje sledování jednotlivých nabídek a naleznete zde spoustu zajímavých informací o vašem sortimentu.

Monitoring konkurence je důležitou součástí činností každého e-shopaře. To přesně vám poskytuje stránka Konkurence appky Bidding Fox.

Co musíte udělat

Pokud využíváte Mergado již teď naplno, tak nebudete muset řešit nic navíc. Abyste si Bidding Fox mohli aktivovat:

 1. Je potřeba mít v Mergado Keychain správně propojenou Heureku a Google Analytics.
 2. Také musíte mít Ověřeno zákazníky, abyste bidding vůbec mohli používat.
 3. Pokud máte v Mergadu exporty pro českou i slovenskou Heureku, aktivujte si Bidding Fox pro tu, kterou máte v Keychainu propojenou s Mergadem.

Kde lišáka potkáte

Aplikaci Bidding Fox si aktivujte v Mergado Store.

Lišáka také pravidelně přispívá na:

 

Bidding Fox si aktivujete přímo v Mergado store. Vyzkoušejte ho na 10 dní zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat:

Marketing Miner se zaměří na SEO. Získávat data ze zbožáků vám pomůže Mergado

Nástroj Marketing Miner od 1. 1. 2021 přestane poskytovat data z Heureky, Zboží.cz a několika dalších srovnávačů. Nově se zaměří pouze na data mining pro oblast SEO. Ale nebojte se - data ze srovnávačů zboží získáte pohodlně pomocí Mergada a jeho aplikací.

18.11.2020
Nabízejte Balíkovnu jako další typ dopravy

Chcete svým zákazníkům usnadnit odběr zásilky v místech, kde je nízké pokrytí parcel pointů různých dopravců? Nabízejte dopravu do Balíkovny České pošty, ve které budou nakupující rychleji odbaveni prostřednictvím kódu k vyzvednutí. Nově ji podporuje i Heureka.

05.10.2020
Osvojte si bezchybné párování produktů s Just Bidding #7

Jak uchopit párování zboží z toho správného konce? V dalším díle série Just Bidding dostanete odpovědi na časté otázky, které e-shopaře trápí při vytváření produktových karet pro srovnávače zboží. S tipy od specialisty Jirky Guňky z Bidding Foxu se naučíte chyby nejen kontrolovat, ale i eliminovat.

20.08.2020

Přidat komentář