Představujeme Bidding Fox. Samostatný biddingový automat pro Mergado

Článek zveřejněn 02.03.2021

Mergado Store nově nabízí aplikaci pro automatický bidding. Lišák – jak Bidding Fox přezdíváme – je biddingový automat pro vyhledávače zboží, který podporuje českou a slovenskou Heureku a Zboží.cz. Představme si ho blíže.

Co je Bidding Fox

Tuto aplikaci si na jeden klik aktivujete přímo v Mergado Store. Z toho plynou výhody jako:

 • všechny dosud nastavené úpravy feedu jsou zachovány
 • nedojde k odpárování položek
 • využíváte výběry, které máte již nyní přichystány
 • nemusíte nic složitě implementovat

Bidding Fox je aplikace, která slouží všem, kteří chtějí pracovat s cenou prokliku automatizovaně. Nezáleží na tom, zda jste marketingový specialista z agentury, marketér freelancer, zaměstnanec e-shopu starající se o zbožáky nebo přímo jeho majitel. Lišák bude pracovat pro každého stejně.

Proč Bidding Fox používat

 • Pomůže vám s navýšením obratu.
 • Ušetří čas i náklady.
 • Velmi rozumná cena ve srovnání s přínosem.
 • Stačí ho zapnout.

Co Bidding Fox umí

V první řadě automaticky biddovat produkty, které mají potenciál být kupovány, aby vaše nabídka byla mezi těmi top. Naopak ty, u kterých by se jen proklikával kredit, nepodporuje.

Lišák se nesnaží držet nabídky na prvním místě. Díky tomu zbytečně neproinvestujete spoustu peněz. Nedojde tak k neúměrnému zvětšování cen za proklik, pokud se např. několik automatů sejde v jednom produktovém detailu.

Navíc si můžete nastavit, jaké nákladovosti (PNO) se má Bidding Fox držet.

Kromě biddingu vám Lišák také ukáže, které produkty nebidduje a proč. Tuto informaci najdete v diagnostice, ze které si můžete stáhnout CSV exporty s produkty k jednotlivým problémům, nebo rovnou k nápravě využít výběry přímo do Mergada, které Bidding Fox autoticky předchystá a udržuje aktuální (jsou to ty, co začínají „BF_“).

Rozhodli jste se využívat Bidding Fox? Pracujte s ním naplno. Jeho blog pravidelně přináší mnoho informací, jak s appkou pracovat:

Usnadněte si práci pomocí videa

Mnoho návodů, tipů a novinek jsme pro vás natočili do přehledných videí Bidding Foxu a MergadoTV. Pusťte si je ušetřete si mnoho čas v začátcích Lišákova používání.

Další návody:

 

Jaké jsou největší přínosy Bidding Foxu

Na Přehledu, kde naleznete spoustu údajů a grafy, které vám pomohou analyzovat jak se e-shopu či sortimentu daří.

Každý z nás chce mít přehled v možných problémech či být varován před tím, než nějaký nastane. Na stránce Diagnostika vám Lišák odhalí všechny důležité informace a podrobnosti, jak se vaše nabídky vyvíjí a na co si dát pozor.

Stránka Produkty umožňuje sledování jednotlivých nabídek a naleznete zde spoustu zajímavých informací o vašem sortimentu.

Monitoring konkurence je důležitou součástí činností každého e-shopaře. To přesně vám poskytuje stránka Konkurence appky Bidding Fox.

Co musíte udělat

Pokud využíváte Mergado již teď naplno, tak nebudete muset řešit nic navíc. Abyste si Bidding Fox mohli aktivovat:

 1. Je potřeba mít v Mergado Keychain správně propojenou Heureku a Google Analytics.
 2. Také musíte mít Ověřeno zákazníky, abyste bidding vůbec mohli používat.
 3. Pokud máte v Mergadu exporty pro českou i slovenskou Heureku, aktivujte si Bidding Fox pro tu, kterou máte v Keychainu propojenou s Mergadem.

Kde lišáka potkáte

Aplikaci Bidding Fox si aktivujte v Mergado Store.

Lišáka také pravidelně přispívá na:

 

Bidding Fox si aktivujete přímo v Mergado store. Vyzkoušejte ho na 10 dní zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat:

Podívejte se na 6 hlavních novinek v aplikacích Pricing Fox a Bidding Fox

Využíváte s e-shopem bidding a pricing na srovnávačích zboží? Máme pro vás nové tipy přímo od lišáckých aplikací z Mergado Store. Návod na správné nastavení cookies, jarní release a přidané funkce v našem rychlém přehledu. Sledujte, co mají nového v Pricing Foxu a Bidding Foxu.

25.03.2022
Objevte Bidding Audit. Stane se vaší pravou rukou při bidování na Heurece

Zajímá vás, zda bidujete správně nebo jak si vede vaše zboží na srovnávači? Nový Bidding Audit za vás odhalí všechny detaily. S tímto bezplatným online nástrojem od aplikace Bidding Fox zkontrolujete nabídku na Heurece a získáte komplexní pohled na váš sortiment.

12.05.2021
Zjistěte, co se děje v e-commerce. Čerstvý přehled novinek vám přináší Mergado Insight

Nenechte si uniknout důležité informace z prostředí online obchodu. Pusťte si náš rychlý průlet novinkami za uplynulé období. Co zahýbalo domácí či zahraniční scénou? Jaké e-shopařské tipy přibyly na blogu Mergada a jeho aplikací? Podívejte se na nový díl Mergado Insight.

16.03.2021

Přidat komentář