Mergadovi certifikovaní specialisté


Mergadovu certifikaci získávají jednotliví marketingoví specialisté. Aktuální seznam certifikovaných specialistů naleznete níže na této stránce. Logem mohou disponovat pouze specialisté uvedení v této tabulce.

Podmínky získání certifikace jsou:

  • alespoň 2 spravované e-shopy v Mergadu
  • absolvování Mergadova školení pro marketingové specialisty
  • splnění certifikačního testu
  • po zdárném splnění všech podmínek smí jednotlivec využívat logo "Mergado specialista" a agentura, v níž je specialista zaměstnán smí disponovat logem "Certifikovaná agentura"
  • v případě, že z agentury odejdou všichni certifikovaní specialisté, je agentuře certifikace pozastavena

Certifikovaní specialisté:


Specialista Agentura E-mail
Lukáš Kolovrat lukas.kolovrat@webprezent.cz
Milan Gutweis gutweis@pixeldesign.cz
Pavla Holomková pholomkova@gmail.com
Jan Belanský 4every1 jan.belansky@4every1.cz
Šárka Žamberská 4every1 sarka.zamberska@4every1.cz
Ondřej Chvojka Acomware ondrej.chvojka@acomware.cz
Tomáš Richter Adexpres.com tomas.richter@adexpres.com
Jiří Bunček AdVisio jiri.buncek@advisio.cz
Markéta Gramesová AdVisio marketa.gramesova@advisio.cz
Filip Vašíček Besteto filip.vasicek@besteto.cz
Patrick Axmann Besteto patrick.axmann@besteto.cz
Vladimír Přichystal Besteto vladimir.prichystal@besteto.cz
Vladimír Trevisan Besteto vladimir.trevisa@besteto.cz
Filip Vašíček Besteto marketing s.r.o. filip.vasicek@besteto.cz
Patrick Axmann Besteto marketing s.r.o. patrick.axmann@besteto.cz
Vladimír Přichystal Besteto marketing s.r.o. vladimir.prichystal@besteto.cz
Vladimír Trevisan Besteto marketing s.r.o. vladimir.trevisa@besteto.cz
David Sedláček David Sedláček jsem@davidsedlacek.cz
Petr Roha eBrána rohan@ebrana.cz
Zuzana Kábelová eBrána kabelova@ebrana.cz
Miroslav Budiš eVisions budis@evisions.cz
Ondřej Winter Fameless ondrej.winter10@gmail.com
Daniel Chovanec Fragile media daniel.chovanec@fragile.cz
František Lorence Guru Marketing frantisek@gurum.cz
Lukáš Jančík Guru Marketing lukas@gurum.cz
Michaela Volfová Guru Marketing michaela@gurum.cz
Václav Polák Guru Marketing vaclav@gurum.cz
Marian Michalovic H1 Slovakia marian.michalovic@groupm.com
Karel Hladiš Inizio hladis@inizio.cz
Lukáš Chládek Inizio chladek@inizio.cz
Lucie Malyszová Konver lucie.malyszova@konver.cz
Veronika Mazurová Konver veronika.mazurova@konver.cz
Martin Dlouhý Martin Dlouhý martin.dlouhy@gmailc.om
Michal Trousil Michal Trousil michaltrousil@gmail.com
Miroslav Sedlák Mirek Sedlák mirek@mireksedlak.cz
Petr Myšák NEXT VISION s.r.o. petr@nextvision.cz
Ondřej Hamouz Ondřej Hamouz hamouzondre@gmail.com
Marek Žáček Optimio marek.zacek@optimio.cz
Jakub Rejnuš PeckaDesign jakub.rejnus@peckadesign.cz
Petra Mikulášková Petra Mikulášková petra@mikulaskova.cz
Michal Kašpar Proficio Marketing s.r.o. michal.kaspar@proficio.cz
Michal Kubo PTA Group, s.r.o. kubo@ptagroup.sk
Viliam Chabal' PTA Group, s.r.o. online@ptagroup.sk
Nikola Holušová Religis nikola.holusova@religis.cz
Ludmila Navrátilová RobertNemec.com navratilova@robertnemec.com
Martin Šimko RobertNemec.com simko@robertnemec.com
Filip Šulák Shockworks f.sulak@shockworks.cz
Josef Matoušek Sova net matousekj@gmail.com
Anna Vandělíková Sun Marketing anna.vandelikova@sunmarketing.cz
Lukáš Jirát Sun Marketing lukas.jirat@sunmarketing.cz
Ondřej Panuška Sun Marketing ondrej.panuska@sunmarketing.cz
Petr Daňhel Sun Marketing petr.danhel@sunmarketing.cz
Tomáš Míka Tomáš Míka mika@flowly.cz
Martin Zeleniak ui42 zeleniak@ui42.sk
Jana Dzuričková Unikum jana.dzurickova@unikum.cz
Ondřej Götthans Unikum ondrej.gotthans@unikum.cz
Pavol Biely VIAMEDIA biely@webtec.sk
Jana Škrobánková Vivio jana.skrobankova@vivio.cz
Petra Tabarová Weboo tabarova@weboo.cz
Tomáš David Zebu tomas.david@zebu.cz