Buďte v obraze. Využijte co nejvíc z aktuálních novinek v Mergadu

Lukáš Horák
13. 4. 2018
3 minuty čtení

Příroda se k životu probudila teprve nedávno. Ale tým Mergada nespí. Díky tomu se nám za poslední týdny nakupilo několik velkých i malých novinek. Pojďme si udělat přehled všeho nového, co se v Mergadu událo.

Příroda se k životu probudila teprve nedávno. Ale tým Mergada nespí. Díky tomu se nám za poslední týdny nakupilo několik velkých i malých novinek. Pojďme si udělat přehled všeho nového, co se v Mergadu událo.

Nový design

Ještě jednodušší a intuitivnější. Taková pro vás nyní bude práce v novém designu Mergada, který vám tímto s pýchou představujeme. Všechno už plně běží, takže si práci v něm můžete začít osahávat.

A co se změnilo? Hlavním rozdílem je přesunutí menu z horní části do levého sloupce. Kromě něj přibylo i sekundární rozbalovací menu, které nyní vyskočí po stlačení klávesové zkratky Alt+f. Nově se u vybraných pravidel také zobrazí element, který pravidlo ovlivňuje.

Redesignem prošlo i přihlášení do Mergada. Stránka je plně responzivní, takže ji můžete pohodlně používat na jakémkoliv zařízení.

Víc se dozvíte z našeho videa.

Nové rubriky

Zajímají vás tipy, jak pracovat s Mergadem jako pravý marketér, či jak získat praktické zkušenosti pro váš e‑shop? Expandujete do zahraničí a sháníte cenné informace z ecommerce konkrétních států? To vše vám poskytnou naše nové rubriky.

Mergadovy tipy

Průvodcem této video rubriky je konzultant Luděk Volejník. Ve videích představuje Mergadomožnosti úprav, které přináší – od těch základních až po ty pokročilé. Máte dotaz ohledně ovládání Mergada? Napište nám na fórum či na podporu, Luděk se bude těmto otázkám věnovat.

Ecommerce tipy

Video rubriku Ecommerce tipy vede Martin Čtvrtníček z agentury Besteto. Ve videích se věnuje zejména světu ecommerce z pohledu e‑shopů. Rubrika obsahuje rady a zkušenosti z praxe, které se hodí nejen e‑shopům, ale i agenturám.

S Mergadem do zahraničí

Zamýšlíte se nad možnostmi expanze do zahraničí? V této rubrice se věnujeme jednotlivým státům, kam se z našeho pohledu vyplatí vydat. Představíme vám možnosti, které zahraničí nabízí, a poradíme vám, na jaké firmy se při expandování můžete obrátit a jak vám v tom pomůže Mergado.

Nové workshopy

Pro všechny uživatele Mergada jsme připravili dva nové workshopy. Oba jsou zdarma, jedinou podmínkou účasti je mít v Mergadu e‑shop.

Jaké workshopy to jsou?

1. Workshop Začíname s Mergadem není jen pro jeho nové uživatele. Je pro všechny, kdo si v Mergadu chtějí ujasnit práci a vytěžit z něho co nejvíc. Veškeré informace o workshopu najdete zde.

2. Workshop Jak na automatický bidding pomocí Bidding Fox vám pomůže zorientovat se v aplikaci. Zjistíte, co všechno je v ní nového a naučíte se správně nastavovat a vyhodnocovat strategie biddovaní. Vše o tomto workshopu se dozvíte zde.

Copy na stojáka

Taky tvrdíte, že se v Brně pro copywritery nic neděje? A když ano, tak je to dlouhý a ne příliš levný workshop? Zaujalo by vás komorní setkání, které se zaměřuje na rozvoj znalostí autorů reklamních textů a propojování píšící komunity? A víte, že toto setkání brzo přijde už potřetí?

Slušné množství novinek, co říkáte? Až nebudete o víkendu vědět, co číst, aspoň máte, z čeho vybírat. Máte nějaký dotaz? Chcete nám říct, jak se vám líbí nové Mergado? Napište nám.

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.