Služby našeptávače v Mergadu jsou sázka na jistotu

Článek zveřejněn 18.12.2019

Usnadněte si správu inzerce a nastavujte správně kategorie zboží pomocí stromů produktů. Jsou k dipozici pro mnoho zbožáků a každý z nich má vlastní strukturu. Neztrácejte se v nich. Zjistěte, které kategorie Mergado našeptává.

Jak snadno zkrotíte kategorie produktů

Poměrně velké množství zbožáků využívá vlastní stromy kategorií – aktualizované vlastní struktury, které e-shopům pomáhají zařazovat produkty do nabídky na vyhledávačích zboží. Mergado si s nastavením kategorií hravě poradí i díky našeptávačům. Jejich hlavní výhodou je hlavně úspora času, kterou byste jinak vložili do jejich pracného a ručního zařazování.

U našeptávačů je důležité sledovat dostupné formáty, jejich jazykové verze a rady, které nabízejí v popiscích. Všechny najdete v přehledné tabulce.

Stromy kategorií, které Mergado našeptává.

Při práci s produkty a jejich kategoriemi vám pomůže element CATEGORYTEXT (či CATEGORY a GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY) a pravidla Hromadně přejmenovat kategorie, Hromadně přepsat podle hodnot a Hromadně přepsat podle výběru.

Rychlá cesta k úspoře času s dohledávaním správných výrazů vede přes našeptávače. Neriskujte, že vaše produkty nebudou zařazeny do nabídky srovnávačů a nastavte si pomocí Mergada správné kategorie. Pokud si nevíte rady s dalším nastavením elementů či pravidel, využijte naši videonápovědu.

 

Mohlo by vás zajímat:

Zachovejte hodnoty v elementech podle potřeby s pravidlem Import datového souboru

Naše podpora denně pomáhá s nastavením Mergada e-shopařům i agenturám, které řídí inzerci velkým klientům. Před časem jsme dostali zajímavý dotaz, jak zachovat cenu ve výstupním feedu velkoobchodníka, i když se v průběhu roku mění její výše v rámci nastavování slevových akcí u jednotlivých maloodběratelů.

17.12.2019
Dostaňte co nejvíc z povánočního prodeje

Nevěnujte pozornost prodeji pouze do Vánoc. Čím dál více lidí si nechává nákup – klidně i dražšího – zboží na povánoční slevy. Připravte se důkladně na výprodeje v tomto období. Pokud se nad povánočními strategiemi zamyslíte správně, přinesou vašemu e-shopu další zisk.

11.12.2019
Porozumějte detailně chování zákazníků pomocí nástroje Samba.ai

Chcete pro e-shop vytvořit funkční cross-channel marketingové kampaně, ale nevíte, kde začít? Odrazuje vás při tvorbě takových strategií délka testování, cena práce a další překážky? Využijte služby nástroje Samba.ai.

27.11.2019

Přidat komentář