Nestihli jste přednášky MergadoFestu 22 živě? Pusťte si je online

Článek zveřejněn 07.06.2022

Čtvrtý ročník MergadoFestu opět nabídl kvalitní přednášky na aktuální e-commerce témata. Propásli jste některou nebo si ji chcete projít ještě jednou? Podívejte se na videozáznamy vstupů vybraných spíkrů i spolu s jejich prezentacemi.

MergadoFest 2022 opět přinesl unikátní mix konference a festivalu. Pusťte si krátký vlog o tom, jak vypadal e-commerce den pod naší taktovkou.

Projděte si záznamy přednášek

Zjistěte, jak si správně nastavit strategii v Google Ads kampaních, ať jste maličký, nebo velký e-shop. Představíme si současné možnosti kampaní a jak správně nastavit Smart shopping, smart, performance ale i DSA kampaně.

Řekneme si, jak upravit XML feedy pro affiliate, aby maximalizovaly návštěvnost a tržby z neplaceného vyhledávání. Jak feedy zmenšit, aby weby partnerů zvládly feedy bez problému naimportovat. A jak sjednotit obrázky, aby partnerům nerozbíjely vzhled webů. Na závěr tip na stavění affiliate produktových katalogů, jak bych je stavěl dnes po 7 letech a cca 500 katalogových webech.

Představíme vám novinku, na které již dlouho pracujeme. Evoluci nástroje Mergado, která je natolik zásadní, že jsme zvolili i název Mergado 2. Řekneme si, co nás vedlo k tomu, že jsme se rozhodli přepracovat Mergado. Ukážeme vám, co nás v minulosti limitovalo a co naopak bude nového z pohledu možností nastavení. Představíme vám změny z pohledu importu, aplikování pravidel i následného exportu v rámci nové verze systému.

Vyhledávače zboží, resp. cenové katalogy, jsou místem, které pro e-shop dokážou přinést velkou návštěvnost, v lepším případě i vysoké obraty. Jsou však i místem, kde lze za krátký čas utratit velké množství peněz za kredit. Abyste neutráceli velké peníze zbytečně a inzerce byla pro vás výhodná, je nutné nastavit podrobnou analytiku a následně vyhodnocovat a optimalizovat.

Ohlédnu se za klíčovými novinkami uplynulého roku a odhalím, kam se chystáme ubírat v roce nadcházejícím. Upozorním na podstatné trendy, hrozby i některé příležitosti, kterým by láskavý posluchač mohl věnovat pozornost.

Google Nákupy jsou pro e-shopaře stále populárnějším inzerčním kanálem. Abyste na nich uspěli i vy, měli byste mít produktové obrázky v perfektním stavu. Naučte se, jak odstranit nejčastější chyby, zvýšit kvalitu rozlišení, odstranit pozadí a vodoznaky, ale také jak se odlišit od konkurence. V prostředí aplikace Feed Image Editor vyřešíte tyto úpravy hromadně a na jeden klik.

Inzerujete/pracujete na srovnávačích, ale stále není výstup takový, jaký chcete? Ukážeme vám, jaké fičury používáme při práci s analytikou srovnávačů (Zboží.cz a Heureka.cz). Ve druhé části si ukážeme regulární výrazy, které nám pomáhají vyladit chyby do posledních detailů.

Mohlo by vás zajímat:

Poznejte know-how e-commerce odborníků z MergadoFestu 22

Čtvrtý ročník MergadoFestu přinesl portfolio 19 inspirativních spíkrů. Zajímá vás, jaká témata zazněla a čemu se aktuálně věnují čeští a slovenští marketéři? Načerpejte nové znalosti prostřednictvím jejich prezentací přehledně a na jednom místě.

23.06.2022
E-commerce na komunitní vlně. MergadoFest 22 přinesl konferenci, která propojuje

V Mergadu nám vždycky šlo o sdružování profesionálů z online marketingu, sdílení know-how a společné vzdělávání. Spojení konference a neformálního setkání na MergadoFestu je každoročním vyvrcholením našich aktivit.

26.05.2022
Zvládli jsme 2 veletrhy za 48 hodin. Vlog z Reshoperu, Praha a EXPO, Varšava

Mergado má za sebou účast na mnoha mezinárodních i domácích e-commerce akcích. Poprvé jsme však zažili dva velké veletrhy dva dny po sobě. Nejdříve jsme se vydali na pražský Reshoper a hned od den později jsme se přesunuli na varšavské EXPO.

28.04.2022

Přidat komentář