Získejte nové znalosti z pohodlí home officu

Při Online MergadoFestu jsme si otestovali, že školení prostřednictvím konferenčních hovorů jsou funkční alternativou k jejich původním, živým verzím. Proto jsme se po vlně zájmu uživatelů rozhodli přenést školení Mergada a jeho aplikací do online podoby.

Při Online MergadoFestu jsme si otestovali, že školení prostřednictvím konferenčních hovorů jsou funkční alternativou k jejich původním, živým verzím. Proto jsme se po vlně zájmu uživatelů rozhodli přenést školení Mergada a jeho aplikací do online podoby. Vyberte si níže to, které se vám bude nejvíc hodit.

Na to, abyste se stali odborníky na Mergado, si doma stačí sednout k počítači

Příští týden rozjíždíme školení v online hávu. Abyste ovládli nastavení Mergada a jeho aplikací, stačí vám:

 • mít počítač či chytrý telefonpřístup k internetu
 • nainstalovat si službu Zoom, přes kterou budou školení probíhat (podporuje mobilní i desktop rozhraní)
 • registrovat se na termín vybraného školení (níže najdete nabídku)
 • přihlásit se do konference prostřednictvím odkazu, který vám před začátkem školení pošleme na zaregistrovaný e‑mail

Témata a termíny školení Mergada, Bidding Foxu a Feed Image Editoru

 • Bidding Fox se používá na biddování zboží na Heurece. Seznámíte se s pojmem bidding a tím, jak tento aukční proces funguje. Vysvětlíme vám, jaké strategie můžete pro svoji inzerci zvolit a z jakých zdrojů využít data pro nejlepší nastavení. Projdeme celou aplikaci od prvotního nastavení, nahrání prvních dat do aplikace, až po jednotlivé záložky a jejich využití.

  Registrace: Workshop: Jak na automatický bidding pomocí Bidding Fox

  Nezapomeňte:

  • Přihlašujete se jen k první části školení, ke druhé, která proběhne 29. 4., jste přihlášeni automaticky.
  • Školení v oba dva dny proběhne mezi 10:00 a 11:30.
 • Feed Image Editor je jednoduchý nástroj, díky kterému si na pár kliknutí připravíte produktové obrázky přesně podle specifikací srovnávačů. Máte akci na dopravu zdarma? Inzerujete produkt, který je novinkou? Pomocí FIE do obrázku přidáte vhodnou nálepku či důležitá data z feedu (jako je např. cena) a vytvoříte funkční obrazovou inzerci, která vaše klienty zaujme.

  Registrace: Workshop: Jak na image marketing pomocí Feed Image Editoru

  Nezapomeňte:

  • Přihlašujete se jen k první části školení, ke druhé, která proběhne 6. 5., jste přihlášeni automaticky.
  • Školení v oba dva dny proběhne mezi 10:00 a 11:30.
 • Projdeme si jednotlivé kroky od vytvoření prvního exportu, po práci s výběry, pravidly, elementyproměnnými. Podíváme se i na pokročilejší nastavení, analytiku, Mergado aplikace a bude čas i na vaše dotazy.

  Registrace: Workshop: Začínáme s Mergadem (certifikační školení)

  Nezapomeňte:

  • Každý účastník musí vyplnit přihlášku sám za sebe. Nelze vyplnit jednu přihlášku pro více lidí.
  • Školení v oba dva dny proběhne mezi 10:00 a 12:00.
 • Regulární výrazy jsou skvělým pomocníkem při úpravě produktových dat v Mergadu a pomohou vám ušetřit spoustu času a námahy. Na workshopu vám vysvětlíme základní značky používané v regulárech, ukážeme, jak je tvořit, a kde je lze použít v Mergadu i mimo něj. S tímto workshopem pochopíte, že regulární výrazy nejsou vůbec složité a zrychlí vám mnoho hromadných úprav.

  Registrace: Workshop: Regulární výrazy v Mergadu

  Nezapomeňte:

  • Každý účastník musí vyplnit přihlášku sám za sebe. Nelze vyplnit jednu přihlášku pro více lidí.
  • Školení v oba dva dny proběhne mezi 10:00 a 12:00.

Vyberte si z nabídky školení. Z pohodlí domova se naučíte efektivně zvyšovat výkonnost vaší inzerce. Díky tomu povedete jednotlivé úkony automatizovaně a daleko lépe zhodnotíte váš pracovní čas. Chcete se vzdělávat při práci? Pusťte si videa, která vás nastaveními Mergada prakticky povedou či vám dodají tipy, jak vylepšíte svou práci.

Mohlo by vás zajímat:

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.