Seznam rozšiřuje vyhledávání o produktové informace ze Zboží.cz

Od 5. února vaše inzerce na Zboží.cz snáz zaujme zákazníky, kteří nakupují pomocí chytrých telefonů. Vyhledávání na Seznamu získalo rozšíření o produktové informace ze Zboží.cz, aby měl nakupující o vaší nabídce co nejlepší informace v co nejkratším čase.

Nemusíte nic nastavovat, a přitom budete víc na očích

Pokud používáte Zboží.cz jako jeden z inzertních kanálů, nově jeho prostřednictvím zobrazíte nabídky vašeho e-shopu přímo ve vyhledávání Seznamu na mobilních zařízeních. Tato novinka se navíc projeví zcela automaticky na základě aktivní kampaní na Zboží.cz – vaši inzerci proto nemusíte jakkoliv přenastavovat.

Náhled vylepšeného vyhledávání Seznam.cz pro mobilní zařízení. Zdroj: blog.seznam.cz

Co se změnilo

Rozsáhlou změnu zaznamenalo zobrazení výsledku hledání a informace u nabídek – nově zobrazují několik údajů, které jsou stěžejní pro uskutečnění nákupu i bez přesměrování do Zboží.cz. Většinu těch nejdůležitějších informací tak vaši zákazníci uvidí rovnou bez nutnosti rozklikávání odkazů.

Inzerujte bezchybně pomocí Mergada

Seznam zpracovává veškeré nastavení a informace z administrace Zboží.cz a XML feedu. V produktu zobrazuje pět doporučených nabídek, o jejichž pozicích rozhoduje dostupnost, cena, hodnocení e-shopu a nastavená aukce. Tyto informace přehledně a efektivně nastavíte v Mergadu. Pomocí jeho nejpoužívanějších úprav ve vašem feedu přiřadíte produkty do kategorií podle požadavků Zboží.cz. Náš feedmarketingový nástroj zvládá i pokročilé úpravy jako efektivní párování a pojmenování produktů či výkonný bidding.

 

Naplňte svůj feed pro Zboží.cz co nejpřesnějšími informacemi – zaujmete tak lépe i uživatele smartphonů, kteří používají vyhledávání Seznamu. Chcete vaše zboží úspěšně prodávat i v zahraničí? Přihlaste se zdarma na Winter MergadoFest. Získáte na něm mnoho aktuálních informací, které vám pomohou zazářit na evropských online trzích.

 

Mohlo by vás zajímat:

Reshoper 20 –  Jaké novinky v roce 2020 chystá Zboží.cz, Lucie Hvězdová/Zboží.cz

Další, koho jsme na Reshoperu 20 pozvali před kameru Mergado TV, byla Lucie Hvězdová, která pracuje jako konzultant ve Zboží.cz. Hlavním bodem našeho zájmu bylo, jaké novinky a změny v druhém největším zbožáku v ČR připravují na rok 2020.

11.02.2020
Nastavte si doručení do Vánoc na GLAMI a Zboží.cz

Špička vánočních nákupů je tady. Mnoho zákazníků bude objednávat zboží na poslední chvíli a jejich rozhodování do velké míry ovlivní informace o tom, jestli zboží dorazí včas pod stromeček. Podívejte se, jak nastavíte garanci doručení do Vánoc na GLAMI a Zboží.cz.

10.12.2019
Zbavte se častých chyb v XML feedu

Chcete využívat Mergado efektivně, ale narážíte na opakující se překážky? Minulý článek vám přinesl tipy na nejčastější úpravy feedu. V nasledujících řádcích se podíváme na časté chyby, jakými jsou např. prázdný element MANUFACTURER, anebo chybějící identifikátor v Google Nákupech.

02.10.2019

Přidat komentář