Seznam rozšiřuje vyhledávání o produktové informace ze Zboží.cz

Článek zveřejněn 11.02.2020

Od 5. února vaše inzerce na Zboží.cz snáz zaujme zákazníky, kteří nakupují pomocí chytrých telefonů. Vyhledávání na Seznamu získalo rozšíření o produktové informace ze Zboží.cz, aby měl nakupující o vaší nabídce co nejlepší informace v co nejkratším čase.

Nemusíte nic nastavovat, a přitom budete víc na očích

Pokud používáte Zboží.cz jako jeden z inzertních kanálů, nově jeho prostřednictvím zobrazíte nabídky vašeho e-shopu přímo ve vyhledávání Seznamu na mobilních zařízeních. Tato novinka se navíc projeví zcela automaticky na základě aktivní kampaní na Zboží.cz – vaši inzerci proto nemusíte jakkoliv přenastavovat.

Náhled vylepšeného vyhledávání Seznam.cz pro mobilní zařízení. Zdroj: blog.seznam.cz

Co se změnilo

Rozsáhlou změnu zaznamenalo zobrazení výsledku hledání a informace u nabídek – nově zobrazují několik údajů, které jsou stěžejní pro uskutečnění nákupu i bez přesměrování do Zboží.cz. Většinu těch nejdůležitějších informací tak vaši zákazníci uvidí rovnou bez nutnosti rozklikávání odkazů.

Inzerujte bezchybně pomocí Mergada

Seznam zpracovává veškeré nastavení a informace z administrace Zboží.cz a XML feedu. V produktu zobrazuje pět doporučených nabídek, o jejichž pozicích rozhoduje dostupnost, cena, hodnocení e-shopu a nastavená aukce. Tyto informace přehledně a efektivně nastavíte v Mergadu. Pomocí jeho nejpoužívanějších úprav ve vašem feedu přiřadíte produkty do kategorií podle požadavků Zboží.cz. Náš feedmarketingový nástroj zvládá i pokročilé úpravy jako efektivní párování a pojmenování produktů či výkonný bidding.

 

Naplňte svůj feed pro Zboží.cz co nejpřesnějšími informacemi – zaujmete tak lépe i uživatele smartphonů, kteří používají vyhledávání Seznamu. Chcete vaše zboží úspěšně prodávat i v zahraničí? Přihlaste se zdarma na Winter MergadoFest. Získáte na něm mnoho aktuálních informací, které vám pomohou zazářit na evropských online trzích.

 

Mohlo by vás zajímat:

Které srovnávače zboží zvednou prodeje vašeho e-shopu

Zbožové srovnávače a vyhledávače jsou dlouhodobě efektivním nástrojem inzerce. Najdete mezi nimi několik univerzálních pro začátečníky i pokročilé prodejce. Ale i takové, které zatím neznáte, a přitom vám budou umět přivést nové zákazníky. Zorientujete se v nich pomocí Mergado průvodce.

22.10.2021
Získejte co nejvíc z české e-commerce. Nabízí progresivní prostředí a mnoho příležitostí

Online trh v České republice v posledních zaznamenal výrazný růst. Pandemie Covidu-19 ho vloni částečně zpomalila, ale i tak zdejší e-commerce láká stále víc prodejců z řad Čechů i ze zahraniční.

24.02.2021
Mějte přehled o aktualitách v e-commerce. Přináší je nová rubrika Mergado Insight

Jak se zorientovat v přívalu novinek z online světa? Na pomoc vám přichází naše Natálka, která si která si v nejnovější sérii Mergado TV posvítí na důležité události české i slovenské e-commerce scény. Sledujte rychlý přelet tím nejnovějším, co přinesla Heureka či Zboží.cz v Mergado Insight.

04.02.2021

Přidat komentář