Seznam rozšiřuje vyhledávání o produktové informace ze Zboží.cz

Od 5. února vaše inzerce na Zboží.cz snáz zaujme zákazníky, kteří nakupují pomocí chytrých telefonů. Vyhledávání na Seznamu získalo rozšíření o produktové informace ze Zboží.cz, aby měl nakupující o vaší nabídce co nejlepší informace v co nejkratším čase.

Nemusíte nic nastavovat, a přitom budete víc na očích

Pokud používáte Zboží.cz jako jeden z inzertních kanálů, nově jeho prostřednictvím zobrazíte nabídky vašeho e-shopu přímo ve vyhledávání Seznamu na mobilních zařízeních. Tato novinka se navíc projeví zcela automaticky na základě aktivní kampaní na Zboží.cz – vaši inzerci proto nemusíte jakkoliv přenastavovat.

Náhled vylepšeného vyhledávání Seznam.cz pro mobilní zařízení. Zdroj: blog.seznam.cz

Co se změnilo

Rozsáhlou změnu zaznamenalo zobrazení výsledku hledání a informace u nabídek – nově zobrazují několik údajů, které jsou stěžejní pro uskutečnění nákupu i bez přesměrování do Zboží.cz. Většinu těch nejdůležitějších informací tak vaši zákazníci uvidí rovnou bez nutnosti rozklikávání odkazů.

Inzerujte bezchybně pomocí Mergada

Seznam zpracovává veškeré nastavení a informace z administrace Zboží.cz a XML feedu. V produktu zobrazuje pět doporučených nabídek, o jejichž pozicích rozhoduje dostupnost, cena, hodnocení e-shopu a nastavená aukce. Tyto informace přehledně a efektivně nastavíte v Mergadu. Pomocí jeho nejpoužívanějších úprav ve vašem feedu přiřadíte produkty do kategorií podle požadavků Zboží.cz. Náš feedmarketingový nástroj zvládá i pokročilé úpravy jako efektivní párování a pojmenování produktů či výkonný bidding.

 

Naplňte svůj feed pro Zboží.cz co nejpřesnějšími informacemi – zaujmete tak lépe i uživatele smartphonů, kteří používají vyhledávání Seznamu. Chcete vaše zboží úspěšně prodávat i v zahraničí? Přihlaste se zdarma na Winter MergadoFest. Získáte na něm mnoho aktuálních informací, které vám pomohou zazářit na evropských online trzích.

 

Mohlo by vás zajímat:

Jak na kód EAN a kde se vám hodí?

V obchodech se denně setkáváme s čárovými kódy, kterými je každé zboží označené, ať už jde o čokoládu nebo knihu. Čárový kód je nejčastější forma kódu EAN-13 (European Articel Number), který označuje zboží. Jak takový kód získat, kde ho potřebujete a jak ho nastavíte v Mergadu, si povíme v tomto článku.

28.09.2020
Mergado Pack pro OpenCart nově nabízí implementaci měření konverzí pro Sklik a Zboží.cz

Nedávný release Mergado Packu pro OpenCart přinesl mnoho novinek, se kterými zlepšíte chod vašeho e-shopu před hlavní sezónou roku. Přidanou funkcí je implementace měření konverzí pro Sklik a Zboží.cz a připojený retargeting. Pojďme si ukázat, jak je s pomocí Packu jednoduše nastavíte.

24.09.2020
Nastavte si Shoptet feed pro Zboží.cz

Používáte e-shopové řešení od Shoptetu? Pak je pravděpodobně Zboží.cz jedním z prvních zbožáků, na který cílíte svoji inzerci. Pokud jste zároveň uživateli Mergada, máme pro vás průvodce základním nastavením Shoptet feedu pro druhý největší srovnávač v České republice.

15.09.2020

Přidat komentář