Pomocí Mergado auditu zkontrolujete povinné parametry pro Heureku

Článek zveřejněn 06.04.2021

Parametry jsou na Heurece povinnou součástí většiny produktů a ovlivňují párování a filtrování. S novinkou Mergada končí obavy, jestli jste do elementu PARAM vyplnili ty správné. Náš Audit feedu nyní dovede kontrolovat povinné parametry pro českou a slovenskou Heureku.

Aby mohl uživatel dobře filtrovat zboží

Heureka ví, že na ní zákazníci při nakupování často filtrují požadovaná kritéria, aby zúžili nabídku a našli zboží, které jim vyhovuje. Aby filtrování fungovalo, požaduje po inzerujících e-shopech uvádění povinných parametrů.

Obchod si otevře tabulku povinných parametrů Heureky a v elementu PARAM u svého sortimentu ve feedu zadá požadované parametry.

Při jejich ručním vyplňování e-shopaři a marketéři riskují, že udělají chybu a jejich produkty se nepřiřadí do příslušných kategorií a nebudou se v nich správně filtrovat. Proto se Mergado rozhodlo do svého auditu přidat vylepšení, které bezplatně odhalí zboží, které má parametry špatně nebo nekompletně vyplněné.

Možnosti filtrování na Heurece. Zdroj: heureka.cz

Ušetřete si práci a eliminujte možné chyby při párování na Heurece. Aplikace Pairing Bear vám pomůže produkty na Heurece spárovat automaticky na pár kliknutí.

Jak funguje kontrola povinných parametrů

  1. Udělejte si bezplatný Audit feedu Mergada.
  2. Pokud budou mít některé produkty chyby v povinných parametrech, audit je najde a vypíše.

  1. K rozpoznání chyb využíváme tabulku povinných parametrů Heureky.
  2. Tabulka se může měnit a povinné parametry mohou přibývat (v určitých případech i ubývat). Audit s aktualizacemi dokáže počítat a jeho validátor podle nich přizpůsobit.

 

Zjistěte, v jaké kondici jsou povinné parametry vašeho zboží. Udělejte si audit feedu. Vyhledá v nich chyby společně s dalšími nesrovnalostmi ve feedu a nabídne doporučení, jak je pomocí Mergada odstraníte. Díky tomu bude váš feed lépe odpovídat požadavkům Heureky a vaše zboží se bude zobrazovat na lepších pozicích.

 

Mohlo by vás zajímat:

Mějte jasno v povinných parametrech na Heurece

Vánoční sezóna nakračuje ke svému vrcholu a pro každého e-shopaře je aktuálně prioritou bezchybný feed. Jedny z nejdůležitějších elementů, kde je třeba si ohlídat jejich správné naplnění, jsou parametry produktů. Na Heurece jsou povinnou součástí většiny produktů a hrají stěžejní roli párování.

04.12.2019
Udělejte si přehled, jaké povinné parametry přidává Heureka

Česká a slovenská Heureka rozšiřuje seznam povinných parametrů v kategorii móda a nábytek. Zjistěte, co by vám při nastavování inzerce v tomto segmentu nemělo uniknout a připravte se na tuto změnu s Mergadem.

02.06.2020
Nová Heureka Group vám pomůže s expanzí

Heureka v minulých týdnech udělala velkou změnu. Je jí vznik nové entity Heureka Group a.s., která bude zastřešovat aktivity devíti evropských trhů. Od října také připravuje nový ceník provizí z Heureka Košíku a upravuje požadavky na parametry. Pojďme si říct, co všechno pro vás tyto změny znamenají.

08.10.2019

Přidat komentář