Kolik recenzí můžete naráz sbírat s Mergado Packem?

Produktové recenze jsou jedním z klíčových kritérií při nákupním rozhodování. S Mergado Packem pro PrestaShop a WooCommerce je posbíráte hned pro pět známých srovnávačů zboží a marketingových služeb, jakými jsou GLAMI TOP či Heureka Ověřeno zákazníky.

Pojďme si ukázat, jak vypadá sbírání hodnocení na každé z platforem.

Mergado TEST e-shop

1.Jak na Google Customer Reviews

Recenze Google se zobrazují na vašem firemním profilu napříč většinou jeho služeb. Jak začít s firemním profilem na Googlu se dočtete přímo na jeho webu. O Google recenzích jsme vám už přinesli kompletní přehled i na našem blogu.

Logo služby My Business. Zdroj: https://www.kindpng.com/picc/m/219-2192114_google-my-business-png-logo-google-my-business.png

Zároveň si na svém e-shopu můžete zobrazit plovoucí odznak, který umístíte do pravého nebo levého rohu stránek. Případně si odznak dokážete připnout kamkoliv na stránky, jako například Trust Factor k tlačítku s potvrzením objednávky.

Zobrazení recenzí od Google.

2.Odlište se od konkurence s GLAMI TOP 

Výsledky hodnocení zákazníků si sice nezobrazíte na vašem e-shopu tak jako u Zákaznických recenzí Google, ale vaše produkty na srovnávači GLAMI mohou získat unikátní odznak G TOP nebo G Ověřeno.

Zajímá vás, jak hodnotit produkty v rámci GLAMI TOP? Shrnuli jsme to pro vás v našem článku na blogu.

Ukázka G TOP. Zdroj: https://www.glami.cz/panske-blejzry/glami-top/

3. Heureka Ověřeno zákazníky

Služba od Heureky nezobrazí výzvu na hodnocení pomocí pop-up okna, ale jako checkbox před odesláním objednávky. Souhlas je formou opt-out, takže zákazník musí nejdřív potvrdit, že nesouhlasí se zasláním dotazníku.

Text souhlasu zobrazeného v posledním kroku objednávky si samozřejmě můžete upravit pro všechny aktivní jazyky ve vašem e-shopu.

Služba Ověřeno zákazníky je na trhu už delší dobu a souhrnné informace najdete na stránce https://www.overenozakazniky.cz

Administrace Mergado Packu.

Otestujte nový design Mergado Packu a dejte nám vědět, jak se vám s ním pracuje. Aktuální verzi pluginu pro WordPress s WooCommerce si stáhnete jednoduše na tomto odkazu v sekci Rozšířené možnosti a Vývojová verze.

4. Recenze na Zboží.cz 

Další ze známých srovnávačů, Zboží.cz, umožňuje zákazníkům hodnotit celkový obchod i samotné produkty. Výzva na hodnocení se stejně jako u předchozí služby zobrazí jako checkbox na konci nákupního procesu a text souhlasu si dokážete libovolně upravit.

Formulář hodnocení produktu může vypadat například takto:

 

Nastavení recenzí na Zboží.cz Zdroj: https://napoveda.zbozi.cz/hodnoceni-a-recenze/

Recenze se podobně jako u Googlu zobrazí u vašeho firemního profilu napříč službami Seznam.

Zboží.cz zároveň doporučuje umístit na e-shop i výzvu na hodnocení obchodu v podobě ikonky. Na výběr máte ze třech různých typů, které vám pomohou sbírat více recenzí a podpořit důvěru vašeho obchodu.

Ikonky od Zboží.cz.

5. Vyzkoušejte maďarské Árukereső Megbízható Bolt

Tuto službu využijí především e-shopy působící na maďarském trhu. I zde můžete podobně jako na Heurece sbírat zákaznické recenze a zobrazit plovoucí odznaky na svých stránkách. Jak si nastavit tuto službu? Navede vás náš podrobný článek.

Získat můžete jedno z těchto dvou ocenění:

  • Pro odznak se zelenými linkami musíte mít aspoň 10 recenzí za posledních 60 dní s průměrným hodnocením minimálně 4,2
  • Pro druhý vyšší odznak se zeleným pozadím musíte získat aspoň 60 recenzí za posledních 60 dní s průměrným hodnocením 4,6.
 
 
Árukereső odznaky.

Informace o tomto programu najdete přímo na webu Arukereso, ale upozorňujeme, že k dispozici jsou pouze v maďarštině.

Aktivace všech zmíněných služeb je velmi jednoduchá – většinou stačí vyplnit vaše ID z dané platformy a aktivovat funkci. S Mergado Packem si usnadníte nejen aktivaci odznaků, ale propojíte váš e-shop i s dalšími reklamními platformami. Vyzkoušejte náš bezplatný nástroj a ušetřete čas i peníze.

 

Mohlo by vás zajímat:

Seznamte se s podporou WebP pro WordPress. Co přinese vašemu feedu?

Vydání třetí verze Mergado Packu je velkým milníkem pro nástroj i jeho uživatele. Za pozornost stojí i další tip z dílny páčku a potěší hlavně e-shopárov, kteří využívají WordPress s WooCommerce. Objevte s námi podporu WebP - datově úspornou alternativu ke klasickým formátem obrázků.

17.08.2021
Přivítejte novou verzi Mergado Packu. Co všechno nabízí e-shopům na WooCommerce?

Plugin Mergado Pack je po poslední úpravě bohatší o další vylepšení. Nastavení i seznamy feedů získaly přehlednější uspořádání a novinkou je také automat, který sám doporučí počet generovaných produktů. Pojďme se podívat, jak vypadá třetí verze Packu.

11.08.2021
Mergado Pack: Jak přidat kódy produktů do vašeho WooCommerce e-shopu?

Plugin Mergado Pack se opět hlásí o pozornost s novinkami, které uživatelům přinesl poslední release. Kromě zajímavých vylepšení se v tomto článku zaměříme na novou možnost přidávat EAN kódy v produktovém feedu.

27.05.2021

Přidat komentář