Winter MergadoFest bude! Pustíte si ho na obrazovkách

Článek zveřejněn 25.03.2020

Protože jsme si na programu pro Winter MergadoFestu dali opravdu záležet, rozhodli jsme se upořádat Online MergadoFest. Aby byl pro vás jeho obsah co nejužitečnějí, ustoupili jsme od prvotního tématu Zahraniční expanze. Místo toho vám poskytneme inspiraci, kterou využijete okamžitě.

 

Jak bude Online MergadoFest probíhat

Vše proběhne z tepla vašich domovů a kanceláří. Každý týden v 13.00 uspořádáme dva online webináře, na které bude potřeba se registrovat – odkazy na registrační formuláře najdete níže v sekci přednášek.

Co musím udělat, abych se mohl/a zúčastnit Online MergadoFestu?

  • Mít počítač či chytrý telefon a přístup k internetu.
  • Nainstalovat si službu Zoom, přes kterou budou webináře probíhat. Můžete si ji buď stáhnout do telefonu nebo nainstalovat do počítače verzi pro váš operační systém.
  • Nezapomenout se registrovat na jednotlivé přednášky.
  • Přihlásit se do konference prostřednictvím odkazu, který vám 10 minut před začátkem webináře pošleme na zaregistrovaný e-mail.

 

Témata webinářů Online MergadoFestu

Používáte e-shopové platformy PrestaShop, WordPress či OpenCart? Jste zároveň uživateli Mergada? Propojte tyto služby pomocí našich doplňkových modulů Mergado Pack. Představíme vám možnosti exportů datových souborů do našich packů a další funkce jako integrace sledovacích kódů důležitých reklamních kanálů, kterými jsou GLAMI nebo Facebook.

Registrace: událost již proběhla

Ukážeme si, jak vytvořit vlastní makro, jak jej můžete vylepšit pro univerzálnější použití a jak makra mezi sebou dokážete sdílet.
Makra usnadňují a zrychlují práci v Mergadu, naučte se je používat!

Registrace: událost již proběhla

Produktové obrázky jsou obvykle to první, co zákazníky zaujme (hned po ceně :)). Proto byste měli věnovat zvýšenou pozornost tomu, v jakém jsou stavu. Pomalé načítání či nízká kvalita umí odradit. Některé srovnávače zboží zakazují vodoznaky, nebo vyžadují určitý formát, ve kterém má obrázek být. Ukážeme si, jak tyto problémy na pár kliknutí odhalíte a vyřešíte pomocí appky Feed Image Editor.

Registrace: událost již proběhla

Popíšeme si funkci plánovače pravidel, ukážeme si konkrétní příklady nastavení a jak se v praxi projeví.
Plánovač pravidel umožňuje automatizovat práci v Mergadu i v rámci řízení inzerce, naučte se jej používat!

Registrace: událost již proběhla

Ušetřete hodiny času týdně. Už nemusíte chodit na Heureku kontrolovat vaši konkurenci produkt po produktu, jestli nezlevnila, nebo naopak. Bidding Fox vám tahle data poskytne na pár kliknutí pro celý sortiment. Navíc můžete reporty dostávat přímo do e-mailu. Ukažme si spolu všechno prakticky.

Registrace: událost již proběhla

Nenechte si uniknout Online MergadoFest – představí vám akutální novinky z Mergada a jeho aplikací, které vám pomohou zefektivnit nastavování inzerce a zautomatizovat její procesy.

 

Mohlo by vás zajímat:

Aktuální informace ze světa e-commerce v době karantény

V období karantény se situace vyvíjí každý den a skoro každý den se mění opatření vlády. Proto vám přinášíme aktuální informace, které poskytnou přehled změn zavedených důležitými e-commerce službami. Pokud máte tip na novinku, o které by měli e-shopaři a marketéři vědět, napište nám do komentáře.

18.03.2020
Provoz e-shopu v karanténě: Na co dát pozor, aby inzerce fungovala

Situace kolem viru SARS-CoV-2 je všeobecně náročná. To však neznamená, že by váš e-shop neměl efektivně fungovat. Je ale potřeba podniknout několik kroků, které vám pomohou získat jistotu, že následující týdny vydrží. Popišme si, jaké kroky to jsou.

16.03.2020
Používejte Makra

Před časem jsme vám představili novou funkci Makra. V průběhu jejich testování jsme za pomoci našich insiderů vylepšili někeré jejich funkce a zapracovali nové. Pojďme si udělat krátký přehled o tom, kde všude vám zjednoduší práci.

17.03.2020

Komentáře

Dobry den. Mám zájem o školení optimalizace e-shopu pro Heureku a Zboží.cz
Chtěl by zeptat v případě že dělate, kolik by stalo školení?
Děkuji moc.

S pozdravem Srd.

Srd/Středa, 8. Duben 2020 - 21:38

Přidat komentář