Prezentace z MergadoFest19: Využijte naplno novinky z Mergada a jeho aplikací

Článek zveřejněn 01.10.2019

Několik přednášek z MergadoFestu19 se týkalo témat, kterými Mergado a jeho aplikace v současnosti žijí. Pochopte, jak vám regulární výrazy a makra v Mergadu usnadní práci. Vychytejte svoji inzerci auditem obrázků. Poznejte všechny novinky z biddovacího automatu Bidding Fox. To vše pomocí dalšího dílu série přednášek z MF19.

Ovládněte pokročilé funkce Mergada a jeho aplikací

Regulární výrazy bez obav – Luděk volejník, Mergado

Poznejte reguláry a přestaňte se jich bát. Na praktickém workshopu Luděk vysvětlil základní značky používané v regulárních výrazech a ukázal, jak regulární výrazy tvořit a kde je lze použít v Mergadu i mimo něj. Porozuměte principu a zjistěte, že regulár je kámoš.

 

Makra v Mergadu – Luděk Volejník

Nová funkce Mergada na tvorbu maker je tu! Na MF19 workshopu Luděk ukázal, jak se makra tvoří, k čemu slouží a jak funguje jejich sdílení. Přibližte se budoucnosti, kdy dokážete optimalizovat feedy jen pouhým spuštěním několika předchystaných maker.

 

Profil spíkra

Luděk Volejník má přes 15 let zkušeností v oblasti e-commerce. Pracuje jako konzultant ve společnosti Mergado technologies, s.r.o., kde pomáhá vylepšovat nástroj pro řízení inzerce Mergado. Své zkušenosti předává dál na pravidelných školeních pro uživatele Mergada. Přednášel např. na akcích Shopcamp, Barcamp či MastersGate.

 

Bidding Fox jako hlídač vašeho klidného spaní – Jiří Guňka, Bidding Fox

Nastavte si, co za vás má Bidding Fox pohlídat, zatímco spíte, nebo se věnujete jiným pracovním činnostem. Jestli se vám aspoň jednou stalo, že jste na průšvih v nastavení biddingu přišli pozdě, určitě si říkáte, že už to nechcete zažít. A pokud se vám to ještě nestalo, co si to raději pojistit? Jirka ukázal několik tipů, co a jak si nastavit, aby se vám lépe spalo, protože BF za vás ohlídá všechno důležité, nejen pro zbožáky.

 

Mějte audit obrázků v malíčku – Jiří Guňka

Když chcete inzerovat na vyhledávačích zboží, musíte dodržovat podmínky, jak má podle nich XML feed vypadat. A to už určitě zvládnete. Ale co obrázky k produktům? Jak v rámci celého sortimentu zjistit, kde jsou stejné obrázky, kde jsou nedostatečně velké a kde nejsou vůbec, i když se tváří, že jsou? Tohle a další ukázal Jirka během workshopu pro používání aplikace Feed Image Editor. Tyto znalosti se vám budou hodit nejen pro zbožáky, ale také pro e-shop a další inzerci.

 

Profil spíkra

Jiří Guňka má sedmiletou praxi ze světa e-commerce. Působil jako konzultant v agentuře BESTETO. Nyní je product ownerem ve firmě Bidding Fox technologies, kde se podílí na vývoji aplikace Bidding Fox a jejích rozšíření – Bidding Fox Elements a Biding Fox Credit.

 

Zajímají vás další témata, která jsme na letošním MergadoFestu probírali? Sledujte Mergado TV. Brzy se na ní objeví několik rozhovorů, které jsme pořídili s trojicí pozvaných spíkrů.

 

Mohlo by vás zajímat:

Prezentace z MergadoFest19: Inspirujte se, jak na efektivnější inzerci

Chyběli jste na letošním MergadoFestu? Nebo si potřebujete doplnit získané poznatky? Projděte si prezentace z MF19, které vám přinášíme v této mini sérii. V prním díle se zaměříme na zefektivnění inzerce podle aktuálních možností Mergada pro zbožáky a další reklamní systémy.

30.09.2019
MergadoFest 19 se vydal po cestách budoucnosti e-commerce

Atmosféra včerejšího MergadoFestu se nám do těchto řádků nepodaří přenést na sto procent. I tak se vám pokusíme co nejvíce přiblížit, jak podle nás MergadoFest vypadal. Ano, nemáme odstup. Ale přesto chceme říct, že to byl perfektní den plný nových informací, networkingu a vzájemné inspirace, za který všem zúčastněným děkujeme.

20.09.2019
ShopCamp 19 – Rozhovor s Adamem Funiokem, Proficio

Adam Funiok z agentury Proficio je náš bývalý kolega, e-commerce nadšenec a marketér s velkými zkušenostmi. Pokud se najde příležitost, vždycky si s ním rádi popovídáme o tom, co je nového u něj i v branži. Jedna z takových šancí se nám naskytla i na letošním ShopCampu.

24.09.2019

Přidat komentář