S Mergado videonápovědami upravíte inzerci rychleji

Článek zveřejněn 01.11.2019

Posuňte práci s Mergadem správným směrem pomocí video tipů na nastavení vaší inzerce. Ať už jste s naším nástrojem teprve začali, anebo patříte do skupiny pokročilých uživatelů, připravili jsme pro vás praktický souhrn těch nejpoužívanějších operací v Mergadu. Pojďme si ukázat, jak se dá pomocí našich videonápověd efektivně a rychle nastavit bezchybný XML feed.

Zorientujte se v práci s Mergadem

Tak jako neustále přidáváme nová vylepšení, zdokonalujeme také ty, které vám denně pomáhají při správě inzerce. Jejich záběr je rozsáhlý, a proto pro vás pravidelně vytváříme videnápovědy pro náš Mergado YouTube kanál. Provázejí vás základními oblastmi práce s Mergadem a pomáhají tak zvyšovat kvality produktových feedů e-shopů.

1. Pracujeme s produkty

Jedna z důležitých a často využívaných funkcionalit je tvorba výběrů produktů či jejich úprava pomocí Mergada. Jak vyhledat produkty se stejnou hodnotou nebo editovat jejich hodnoty? Toto video vám dokonale napoví.

2. Pracujeme s pravidly

Používání pravidel je jednou z nejčastěji používaných operací v Mergadu. Jejich aplikování je velmi jednoduché. Nastavení nových hodnot elementů či skrytí produktů ve feedu máte pomocí Mergada hotové během pár kliknutí. Pomocí naší videonápovědy všech jednoduše upravíte.

3. Pravidla Přepsat a Hromadně přejmenovat kategorie

Pravidla jsou perfektní pomocníci ve všech směrech. S přepsáním hodnot v elementu si poradí pravidlo Přepsat. Hromadné přejmenování kategorií se hodí hlavně k nastavení správných hodnot podle požadavků srovnávačů zboží. Co mají obsahovat a jak je nastavit pro stoprocentní fungovanie? Pusťte si další dva díly videonápovědy.

4. Nastavení ceny dopravy na Heurece

Funkce úpravy ceny dopravy přitahuje pozornost uživatelů hlavně díky nenáročnosti nastavení a efektivitě, kterou s sebou přináší. S Mergadem si dokážete přidat cenu dopravy na Heureku přímo na jednotlivé produkty a nepotřebujete se překlikávat do administrace ve srovnávači. Naučte se, jak v Mergadu zvládnout tento šikovný úkon.

5. Pravidlo Najít a nahradit

Pokud při vaší práci narážíte na problémy složitých úprav textu, nezoufejte – je tu pravidlo Najít a nahradit. To vám ulehčí práci s nahrazováním, odstraňovaním a překladáním textu ve feedu. I díky tomuto pravidlu si v Mergadu dokážete vytvořit přehledné pracovní prostředí, které vám ušetří cenný čas.

V Mergadu se snažíme o to, abyste dosahovali co nejkvalitnějších výsledků pomocí jednoduchých úkonů. Proto vám přinášíme nejen detailní návody, se kterými ušetříte desítky hodin manuální práce, ale na našich workshopech také učíme pochopit základy práce s naším nástrojem. Všechny aktuální termíny školení, které z vás udělají certifikovaného odborníka, najdete na našem webu.

 

Mohlo by vás zajímat:

Spravujete v Mergadu export s velkým množstvím produktů a při aplikování pravidel jste narazili na zpomalení tohoto procesu? Správným nastavením vašeho exportu v Mergadu dokážete pravidla zpracovávat rychleji.

18.04.2019
Nastavujte Mergado efektivně #1: Výběry na vstupní hodnoty

V týmu Mergada vnímáme naši platformu jako takový švýcarský nožík na datové feedy. Díky velkému množství funkcionalit a zkušenostem z řešení případů na naší podpoře jsme si postupem času uvědomili, že Mergado vkročilo do nové doby. Do doby, kdy své uživatele potřebuje naučit, jak s tímto švýcarským nožíkem pracovat efektivně.

28.03.2019
Průvodce e-shopaře: Osvojte si základní operace v Mergadu

Jste nový e-shopař? Pohybujete se v branži zbožových srovnávačů teprve chvíli? Jste začátečník v práci s Mergadem? Kromě množství dílů videonápovědy, které najdete na našem Youtube kanálu, jsme pro vás připravili článek, který vás přehledně provede základními operacemi v Mergadu.

19.02.2019

Přidat komentář