S novými Mergado školeními zvýšíte úroveň vaší práce

Článek zveřejněn 26.11.2019

Kam ještě posunout svoje marketingové znalosti? Jak dále zefektivnit práci při nastavování inzerce na zbožácích? V e-commerce odvětví platí, že se vždycky najde mnoho nových vědomostí, které dokážete využít. To samé platí v Mergadu – měsíc co měsíc přidáváme nové fičury a učíme ho novým kouskům. Proto jsme pro vás připravili dvě nová školení, která vás provedou jeho pokročilými možnostmi a jejich využitím při profesionální inzerci.

 

Nové znalosti ve dvou nových školeních

 

Mergado jako data feed editor

Přihlaste se zde: Workshop: Mergado jako data feed editor

Tento workshop ocení všichni uživatelé Mergada, kteří se v jeho používání chtějí posunout na další úroveň. Zvládáte základní úkony při nastavování inzerce levou rukou? Vkročte s námi do světa odborné správy inzerce pomocí Mergada.

Co se naučíte:

 

Abyste dokázali informace z workshopu vhodně využít, doporučujeme projít základním workshopem Začínáme s Mergadem a orientovat se v základech aplikací Bidding Fox a Bidding Fox Elements.

Podmínkou účasti na workshopu je mít minimálně dva aktivní e-shopy v Mergadu.

V aktuálních termínech Mergado školení nyní najdete i nové workshopy. Zdroj: mergado.cz/skoleni

Praktická optimalizace feedu pro GLAMI

Přihlaste se zde: Workshop: Praktická optimalizace feedu pro GLAMI

Naše druhé nové školení zužitkují všichni prodejci módy a doplňků. Inzerujete na GLAMI? Používáte Mergado? Naučte se, jak jeho pomocí ovládnete nastavení inzerce na tomto specializovaném zbožáku jako opravdový profík.

Jaké znalosti si odnesete:

  • úvod do GLAMI (co nabízí tento specializovaný zbožák, v kolika zemích ho využijete, atd.)
  • jak nastavit materiál
  • jak nastavit velikosti (URL_SIZE, SIZE_SYSTEM)
  • jak vytvářet slevové kupóny (PROMOTION_ID)
  • jak provest audit a základní úpravy obrázků pomocí aplikace Feed Image Editor
  • atd.

 

Pokud ještě s Mergadem neumíte pracovat, doporučujeme nejdříve navštívit Workshop: Začínáme s Mergadem.

Podmínkou účasti na workshopu je mít minimálně dva aktivní e-shopy v Mergadu.

 

Rozšiřte portfolio svých služeb o znalosti práce s pokročilými funkcemi Mergada. Kromě nových školení máme v nabídce ještě několik dalších, které vám pomohou ovládnout aplikace jako Feed Image Editor nebo Bidding Fox. Navštivte je všechny – jsou zdarma, ale informace, které zde získáte jsou k nezaplacení.

 

Mohlo by vás zajímat:

Novinky v Mergadu přináší nové pravidlo a nové formáty

Ve čtvrtek 7. 11. 2019 proběhl nový release Mergada. Jeho nejvýznamnější fičurou je nové pravidlo Hromadně zkopírovat hodnoty. Mimo to také přináší podporu pro nové formáty nebo aktualizaci formátu pro marketplace Mall.cz. Podívejme se na tyto novinky blíž.

08.11.2019
S novinkami v Mergadu naimportujete CSV soubory e-shopu i přes URL

Také patříte k uživatelům Mergada, kteří netrpělivě očekávali možnost importu datových CSV souborů do naší platformy? To už několik týdnů zvládnete pomocí pravidla Import datového souboru. Od odpoledne 16. 10. do tohoto pravidla vložíte datový zdroj také přes zadanou URL.

16.10.2019
Představujeme novou funkci maker v Mergadu

Poslední měsíce jsme usilovně pracovali na nové funkci, která možnosti inzerce v Mergadu posouvá opět o úroveň výš. Je jí první verze tzv. maker, která dnes po 16 hodině vyjde v rámci aktuálního releasu Mergado novinek. Pojďme si ukázat, v čem je její síla a jaké výhody s sebou přináší.

16.09.2019

Přidat komentář